עדן אלנה, MAKO

אתם קבעתם: עדן אלנה ביצעה את האודישן הטוב ביותר בפרק השני של 'הכוכב הבא'. זוכת ה- X Factor זכתה ב- 33.87% מקולות הגולשים. ינאי בן חמו במקום השני.

 

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שעדן אלנה היא המתמודדת אשר הפתיעה את הגולשים עם אודישן מצויין במהלך הפרק השני של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. הביצוע של אלנה לשיר "Alive" (במקור של Sia) נבחר על ידי 33.87% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים השני.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השני?

עדן אלנה, בת 19 מקרית גת, זכתה ב"אקס פקטור" במקום הראשון בשנת 2017. הזמרת ביצעה במהלך האודישן הראשון את השיר "Alive" (במקור של Sia) ונתנה ביצוע מדהים לשיר קשה שכלל מודולציה כפי שמיטב אוהדי האירוויזיון אוהבים. בסקר שערכנו לפני תחילת העונה זכתה עדן אלנה במקום השני מבין רשימת המפורסמים אשר תתחרה בעונה הנוכחית ופרסמנו בעבר. עדן אלנה זכתה ב- 87% הצבעה עבור האודישן הראשון.תוצאות הסקר

ההפרשים בין המתמודדים בפרק השני של 'הכוכב הבא' לא היו משמעותייים כפי שהיו בפרק הראשון, בו אור עמרמי ברוקמן זכה ב- 59.38% מקולות הגולשים. את המקום השני תופס, באופן מפתיע, זמר אנונימי בשם ינאי בן חמו שנתן ביצוע מרגש אם כי לא מושלם. מועדון הקצב של אביהו פנחסוב המופרעים קיבלו רק את המקום השלישי עם 19.35% מקולות הגולשים. ללי קולישקין הגיע למקום הרביעי עם 14.52% מקולות הגולשים. לואי עלי, באופן מפתיע, רק במקום האחרון עם רק 9.68% מקולות הגולשים.לואי עלי – אכזבה?

לואי עלי, בן 27 מכפר מע'אר, זכה במקום הראשון ב"אייל גולן קורה לך", חתום בליאם הפקות בניהולו של אייל גולן, מופיע בתאטרון הקאמרי ואף הופיע בבמהלך מופע הביניים באירוויזיון בתל אביב יחד עם עידן רייכל. לואי עלי בחר לבצע באודישן הראשון את השיר "צליל מיתר" (במקור של אייל גולן) בעברית ובערבית. הזמר העניק ביצוע מקצועי ונקי אך יחד עם זאת, אסף אמדורסקי לא העביר את עלי והדבר גרר חילוקי דעות בין השופטים. לואי עלי הוא בין האודישנים שלהם הגולשים ציפו. האם הדירוג הנמוך שלו בקרב גולשי האתר בעקבות פרק האודישנים מצביע על אכזבה מסויימת מהזמר?שימו לב: עדיין ניתן להצביע לאודישן הטוב ביותר מתוך הפרק השלישי:

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השלישי?

 

פרק האודישנים הרביעי ישודר הערב, 27 בנובמבר, בשעה 21.15 בערוץ קשת (12).

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.