הערב שודר הפרק הרביעי של 'הכוכב הבא לאירוויזיון 2020'. שישה מתמודדים נוספים עברו את האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: דוראל סעדון, יובל בידר פרץ, עומר אליהו, גאיה שאקי, יוחאי צרפתי ונתן קטורזה.

[fblike]

 

הערב שודר הפרק הרביעי של 'הכוכב הבא 2020'. בפרק הרביעי צפינו בתשעה אודישנים כאשר 5 מתמודדים עברו את 70 אחוזי ההצבעה ובעקבות זאת צלחו את האודישן הראשון והמשיכו לשלב הבא. בנוסף לכך, הזמרת יובל בידר פרץ קיבלה SAVE ממנחי התכנית.המתמודדים אשר עברו לשלב הבא:

גאיה שאקי

גאיה שאקי, בת 17 ממושב חדיד שליד מודיעין, זמרת וכותבת שירים, ביצעה את השיר "Set Fire to The Rain" (במקור של Adele). גאיה, בעלת התלתלים והקול העמוק, ביצעה את השיר בצורה מושלמת והשאירה רושם על כל השופטים אשר העבירו את הזמרת בקלות. 87% הצבעה.

יוחאי צרפתי

יוחאי צרפתי, בן 21 מנתניה, יליד ישראל ובן להורים מצרפת, בחר לשיר את השיר "מתגעגעת" (במקור של נתן גושן). הזמר אשר כבש את המסך נתן ביצוע מיוחד לשיר של גושן. כל השופטים העבירו את יוחאי צרפתי, פרט לאמדורסקי. 71% הצבעה..

נתן קטורזה

נתן קטורזה, בן 17 מירושלים, בחר לשיר את השיר "It Will Rain" (במקור של Bruno Mars). נתן הפגין כשרון יוצא דופן וקול מיוחד. הזמר הצעיר עשוי להיות לאחד מזמרי הפופ הגדולים שייצאו מ'הכוכב הבא'. קרן פלס כבר הכריזה שמקומו הוא בגמר. 88% הצבעה.יובל בידר פרץ

הדוגמנית יובל בידר, בת 27 מברור חיל, זמרת וכותבת שירים. בת זוגו של השחקן אסף הרץ והאקסית של השחקן מאור שוויצר. יובל שרה את "הכל עד לכאן" (במקור של עמיר בניון) בצורה מפתיעה מאוד ושונה לחלוטין מהמקור. יובל דייקה בצורה מצמררת אך האם הביצוע הוא מיוחד? או מוזר? גם השופטים היו חלוקים בדעתם. איתי לוי ושירי מימון הצביעו אדום והזמרת הגיעה ל- 64% הצבעה. הזמרת עלתה לשלב הבא בזכות ה- SAVE של אסי עזר ורותם סלע.

עומר אליהו

המלצר המזמר עומר אליהו, בן 22 מרחובות, בחר לשיר את השיר "רק שלך" (במקור של ליאור נרקיס) והעניק ביצוע מעולה. הזמר הים תיכוני זכה ב- 83% הצבעה למרות שאסף אמדורסקי הצביע אדום.

דוראל סעדון

דוראל סעדון, בן 20 מבאר שבע, ביצע את השיר "Someone you Loved" (במקור של Lewis Capaldi) הפתיע את כולם עם קול מלאכי ומרגש, אולי המרגש ביותר עד כה העונה! סיפורי חייו של הזמר הבאר שבעי תרם להתרגשות והתמיכה בזמר הצעיר… אודישן מעולה! דוראל סעדון גנב הערב את ההצגה! 95% הצבעה.המתמודדים אשר לא עברו לשלב הבא:

  • גפנה פינטו – "Listen" (במקור של Beyoncé). קיבלה 69% הצבעה.
  • דוד סודי – "הלב שלי" (במקור של ישי ריבו). 28% הצבעה.
  • גלית פחימה – "אולי הפעם" (במקור של עידן רייכל). 49% הצבעה.

This poll is no longer accepting votes

איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים הרביעי?

פרק האודישנים הבא ישודר ביום שבת, 30 בנובמבר, בשעה 21.15 בערוץ קשת (12).

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'הכוכב הבא לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

זו תהיה ההשתתפות ה- 43 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018.

 

[fblike]