הלהקה Tulia תבצע את השיר “Pali Się” על בימת האירוויזיון. השיר יבוצע באנגלית ופולנית.

לפני כחודש חשפה הטלווזיה הפולנית, TVP, את נציגי פולין לאירוויזיון 2019 – להקת הבנות Tulia אשר משלבת מוזיקת פולקלור פולני עם מוסיקה מודרנית. עם בחירת הלהקה הייתה הנחה שהשיר אשר ישתתף באירוויזיון יהיה השיר "Pali się", מאחר והשיר יצא בסוף נובמבר 2018 (לאחר המועד שה- EBU מאפשר, שהוא ה- 1 בספטמבר). ובנוסף, אורכו של השיר בדיוק 3 דקות. כעת מתברר כי השיר אכן הוצע על ידי Universal Music לטלוויזיה הפולנית, ללא ידיעת בנות הלהקה, אשר הופתעו לקבל את הידיעה כי נבחרו לייצג את פולין באירוויזיון. בנוסף, לא היה ברור האם הלהקה תבצע את השיר בפולנית או באנגלית. כעת מתברר, שהוחלט לשלב את שתי השפות.
להקת Tulia אשר נוסדה בתחילת 2018 מורכבת מ- 4 זמרות. את החשיפה הגדולה שלהן קיבלו בזכות גרסת הכיסוי שלהן לשיר "Enjoy the Silence" (במקור של Depeche Mode) בגרסה מוזיקלית מסורתית מזרח אירופאית בשילוב אלמנטים מודרנים, כמו יתר השירים שלהן. הלהקה הופיעה בשנה שעברה ב- 2018 Fryderyk Awards (טקס הגראמי הפולני) יחד עם הזמרת נטליה ניקייאל (Natalia Nykiel) ופסנתרן הג'ז Pianohooligan. הם ביצעו את השיר "Total błękit" אשר היה שילוב רבגוני של סגנונות והפך לאחד הרגעים הזכורים ביותר מאותו ערב.

הגרסה הפולנית לשיר:
זו תהיה ההשתתפות ה- 22 של פולין באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני בשנת הבכורה 1994 עם השיר"To nie ja!" בביצוע של אדיטה גורניאק (Edyta Górniak).

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments