הזמרת זנה (ZENA) נבחרה הערב לייצג את בלרוס באירוויזיון עם השיר "Like It". הזמרת גברה על 9 מתמודדים אחרים אשר התמודדו בקדם-אירוויזיון של בלרוס.

[fblike]

הזמרת זנה, או בשמה המלא זינאיידה אלכסנדרובה קופריאנוביץ' (Zinaida Alexandrovna Kupriyanovich), נבחרה הערב, במהלך הקדם אירוויזיון של בלרוס, לייצג את המדינה עם השיר "Like It". תוצאות התחרות נקבעו על ידי צוות שופטים בלבד.
זנה, בסך הכל בת 16, החלה את הקריירה שלה כאשר התמודדה בתחרות הבינלאומית "New Wave Junior" בלטביה בשנת 2013. הזמרת השתתפה פעמיים גם בקדם אירוויזיון של בלרוס עבור האירוויזיון ג'וניור. בשנת 2015 עם השיר "Mir" (מקום רביעי) וב- 2016 עם השיר "Kosmos" (מקום שלישי). בשנת 2017 היא קיבלה את המקום השלישי בתחרות "Fabrika Zvyozd" ("מפעל כוכבים"), תכנית ראליטי בסגנון ה- X Factor הנערכת ברוסיה. ב- 2018 נבחרה זנה להנחות את תחרות האירוויזיון ג'וניור אשר נערכה באותה שנה בבלרוס.
תוצאות (לחצו על שם השיר להאזנה):

מבצעים       שם השיר        ניקוד        מקום   
Alyona Gorbacheva Can we dream 59 4
Aura Charavala 55 8
BLGN & Mirex Champion 65 2
Eva Kogan Run 54 10
KeySi No Love Lost 59 4
Michael Soul Humanize 59 4
NAPOLI Let it go 58 7
PROvokatsiya Running Away From The Sun 55 8
Sebastian Roos Never Getting Close 62 3
ZENA Like it 69 1

מספר שמות מוכרים התמודדו בתחרות:
PROvokatsiya – הרכב הפופ התמודד בפעם האחרונה בקדם אירוויזיון הבלרוסי בשנת 2017 עם השיר "My Love". השיר זכה בהצבעת הצופים אך השופטים נתנו להם את המקום האחרון.
NAPOLI – הלהקה מתמודדת בקדם אירוויזיון מידי שנה (מאז 2014). בשנת 2016 הם אף זכו במקום השני עם השיר "My Universe". הלהקה כל-כך האמינה בשיר שהחליטה לשלוח באותה שנה את אותו השיר גם לקדם אירוויזיון הפולני. שם הגיע השיר למקום האחרון. זו הפעם הראשונה והיחידה ששיר זהה מתמודד ב- 2 מדינות שונות באותה שנה.
אאורה (Aura) – התמודדה בחצי הגמר של בלרוס בשנת 2012.
מיכאל סול (Michael Soul) – התמודד בחצי הגמר של The Voice באוקראינה בשנה האחרונה. נחשב לאחד הפייבוריטים לזכייה.

זו תהיה ההשתתפות ה- 16 של בלרוס באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השישי בשנת 2007 עם השיר "Work Your Magic" בביצוע של דימיטרי קולדון (Dmitry Koldun).

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments