סרביה וגאורגיה יבחרו הערב את השיר והנציג שלהן לאירוויזיון בתל אביב. בסוף הערב נכיר 25 שירים מתוך 41 המתמודדים באירוויזיון 2019.

[fblike]

גאורגיה:
גמר ה- Georgian Idal ישודר הערב החל מהשעה 20:00 (שעון ישראל). במסגרת התחרות יבחר הנציג והשיר הגאורגי לתחרות מתוך 4 מתמודדים. כותבי שירים מכל העולם הוזמנו לשלוח שיר לטלוויזיה הגאורגית (GPB) עד ה- 1 בפברואר. 200 שירים התקבלו וועדה מיוחדת בחרה 3 שירים מתוכם. השירים הנבחרים יבוצעו על ידי 4 המתמודדים שהגיעו לגמר. כל השירים המתמודדים מבוצעים בשפה הגאורגית. השיר הזוכה יבחר על ידי הצופים בבית בלבד.

לצפייה בגמר הגאורגי – לחצו כאן!

מבצעים שם השיר ניקוד מקום
Giorgi Nakashidze "Sul Tsin Iare"
Giorgi Pruidze "Me Mjera"
Liza Kalandadze "Sevdisperi Zgva"
Oto Nemsadze "Sul Tsin Iare"

 
סרביה:
הערב, בשעה 22:00 (שעון ישראל) יחל גמר ה- Beovizija, הקדם אירוויזיון הסרבי. 10 מתמודדים משתתפים הערב בגמר לאחר שנערכו בסוף השבוע האחרון שני חצאי גמר.

בין המתמודדים אשר יתמודדו בגמר נמצאת נבנה בוז'וביץ' (Nevena Božović), ייצגה את סרביה ב- Junior Eurovision Song Contest 2007 שם היא זכתה במקום השלישי, 6 שנים לאחר מכן ייצגה את סרביה באירוויזיון כחלק מלהקת Moje 3, שם זכתה עם חברותיה במקום ה- 11 בחצי הגמר. אם ננסה לנבא על פי כמות הצפיות ביוטיוב נגלה כי המועמדים הערב לזכייה הם סשקה ג'נקס (Saška Janks) או איבן קורטיץ' (Ivan Kurtić).

לצפייה בגמר הסרבי – לחצו כאן!

מבצעים שם השיר ניקוד מקום
Ivana Vladović & Vonder strings Moja bol
Nataša & Una Slobodna
Saška Janks Da li čuješ moj glas
Sofija Perić Aritmija
Aleksandra Sekulić Tugo
Ivan Kurtić Bela
Jana Šušteršić Viktorija
Dženan Lončarević Nema suza
Majdan Budim te
Ana Popović Lutaš
Lord Radnički sin
Nevena Božović Kruna
[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תהיו הראשונים לדעת!

 

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments