הערב התמודדו 12 שירים בחצי הגמר הראשון של תחרות ה- Beovizija 2019, הקדם אירוויזיון הסרבי. ששת השירים אשר עלו לגמר נבחרו על ידי צוות שופטים והצופים בבית.

את המופע הערב פתחה נציגת סרביה לאירוויזיון 2015, בויאנה סטאמנוב (Bojana Stamenov) בביצוע של השיר "Toy". בהופעות הביניים חזרה בויאנה להופיע יחד עם סאניה ווצ'יץ' (סרביה 2016) וז'אק הודק (קרואטיה 2017) את השיר "Euphoria" (במקור של לורין). קנז (מונטנגרו 2015) הופיע גם כן עם שירו "Adio".
תוצאות חצי הגמר (לחצו על שם השיר להאזנה):

מבצעים שם השיר ניקוד מקום
Ivana Vladović & Vonder strings Moja bol גמר
Nataša & Una Slobodna גמר
Saška Janks Da li čuješ moj glas גמר
Funked Up Zašto da se ne desi
Extra Nena Još ti čujem glas
Sofija Perić Aritmija גמר
Aleksandra Sekulić Tugo גמר
Osvajači Vatra i plamen
Dunja Vujadinović 7
Eleonora Samo lagano
MR DOO Do 100
Ivan Kurtić Bela גמר
  • Extra Nena היא למעשה סנז'אנה בריץ' (Snežana Berić) אשר ייצגה את יוגוסלביה רגע לפני התפרקותה, באירוויזיון 1992.

מחר יתמודדו 12 שירים נוספים בחצי הגמר השני של תחרות ה- Beovizija. הגמר יערך ב- 3 במרץ. 76 שירים נשלחו לטלוויזיה הסרבית, RTS, עד ה- 15 בנובמבר 2018, מתוכם נבחרו 24 שירים אשר מתמודדים בשני חצאי גמר. כותבים מכל העולם יכלו לשלוח שירים לקדם אירוויזיון הסרבי, אך על השירים להיות מבוצעים באחת מהשפות הרשמיות בסרביה ועל ידי מבצעים בעלי אזרחות סרבית.

 

זו תהיה ההשתתפות ה- 12 של סרביה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה הוא המקום הראשון בשנת 2007, שנת הבכורה של סרביה באירוויזיון. הזוכה הייתה מריה סריפוביץ' (Marija Šerifović) עם השיר "Molitva".

 

[fblike]

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

 

 

 

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments