בעבר פורסם כי הנציג הישראלי לאירוויזיון יבחר במסגרת "הכוכב הבא". לצד הליך בחירת הזמר, הובטח כי לראשונה תשודר ב"כאן 11" התכנית לבחירת השיר שייצג את ישראל שאמור להכיל מספר שירים שונים אשר יבוצעו על ידי הזוכה במסגרת "הכוכב הבא" ואף יתכן שיצורפו מועמדים נוספים. כעת מפרסם תאגיד השידור הישראלי כי הליך בחירת השיר יבוצע על ידי ועדה מקצועית בלבד אשר תבחר את השיר המתאים לאירוויזיון, כפי שקרה עם נטע ברזילי, אימרי זיו ונדב גדג'. כלומר, התכנית לבחירת השיר הישראלי לאירוויזיון בוטלה.

לפני כשבועיים פורסם קול קורא המזמין את חברי אקו"ם להגיש הצעות לשיר שייצג את ישראל באירוויזיון 2019. ניתן לשלוח שירים עד ה- 17 בפברואר. נכון לעכשיו, השיר ייחשף ב- 10 במרץ במהלך טקס פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה.

 

זו תיהיה ההשתתפות ה- 42 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. אירוויזיון 2019 יתקיים בתל אביב בחודש מאי בזכות ניצחונה של נטע ברזילי באירוויזיון האחרון.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments