הזמרת כיתריה, בת 22, קיבלה את הכרטיס השלישי לגמר 'הכוכב הבא' לאחר שביצעה את השיר "Rise Up" (במקור של אנדרה דיי). בתכנית הבאה יקבע המתמודד האחרון בגמר "הכוכב הבא". עד כה הבטיחו את מקומם להקת 'שלוה', מאיה בוסקילה וכיתריה.

הקרב על כרטיס הכניסה השלישי לגמר הגדול של "הכוכב הבא" החל מהערב עם המתמודדים אברהם דה קרבליו, דניאל ברזילאי, כיתריה ושפיטה. כבר בתחילת התכנית הסבירו המנחים כי הזוכה בכרטיס השלישי יהיה המתמודד שיקבל את מספר האחוזים הגבוה ביותר הערב.

המתמודד הראשון שעלה לשיר היה דניאל ברזילאי שביצע את השיר "Use Somebody" (במקור של Kings Of Leon). ברזילאי קיבל רק 50%. מיד אחריו עלתה כיתריה לבצע את השיר "Rise Up" (במקור של אנדרה דיי) וזכתה ב- 91%. המתמודדת השלישית שעלתה לבמה היא שפיטה שביצעה שיר מקורי שכתבה בשם "Lioness". שפיטה קיבלה 65% מהקולות. המתמודד האחרון הוא אברהם דה קרבליו אשר ביצע את השיר "Perfect" (במקור של אד שירן) וקיבל 89% מהקולות.

חשוב להדגיש, למרות שדניאל ברזילאי קיבל את הציון הכללי הנמוך ביותר (50%) – דווקא שפיטה היא זו שקיבלה את הציון הנמוך ביותר מהצופים באולפן! דניאל ברזילאי קיבל מהצופים באולפן 42% ואילו שפיטה קיבלה רק 33%.

ביום חמישי יתמודדו קובי מרימי ואושר ביטון זה מול זה על הזכות לחזור לתחרות ולהתמודד על הכרטיס האחרון לגמר "הכוכב הבא". בנוסף למתמודד שיחזור לתחרות יתמודדו גם דניאל ברזילאי, שפיטה ואברהם דה קרבליו על הכרטיס האחרון לגמר.

 

זו תיהיה ההשתתפות ה- 42 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. אירוויזיון 2019 יתקיים בתל אביב בחודש מאי בזכות ניצחונה של נטע ברזילי באירוויזיון האחרון.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments