לאחר ערב מותח בו ישב קובי מרימי על כיסא ההדחה במשך כל התכנית, היום בשעה 21:15 יוכרע מי שלושת הפייבוריטים יאלץ להיפרד מהתכנית: קובי מרימי, אברהם דה קרבליו או להקת שלווה.

מרימי, שסומן כאחד הפייבוריטים לייצג את ישראל באירוויזיון, ביצע את השיר "Diamonds" של Rihanna נאלץ להסתפק בתכנית האחרונה ב- 48% בלבד בעקבות ביצוע חלש במיוחד. נראה כי השופטים לא רואים כיצד מרימי עשוי להתקדם ולהתאים את עצמו לתחרות האירוויזיון. בתכניות האחרונות נשמעו טענות רבות על כך שהשירים אשר בוחר מרימי מיושנים, ואילו כאשר בחר בשיר יחסית חדש זה פשוט לא עבד ועדיין בוצע בצורה מיושנת. המלצותיו של אמדורסקי הם לוותר פעם אחת על ה"יודלים" כדי שמרימי יוכל להראות דברים נוספים שהוא יודע לבצע.

זו תיהיה ההשתתפות ה- 42 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. אירוויזיון 2019 יתקיים בתל אביב בחודש מאי בזכות ניצחונה של נטע ברזילי באירוויזיון האחרון.

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

 

 

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments