הזמר בילאל חסאני נבחר לייצג את צרפת באירוויזיון 2019 עם השיר "Roi". הוא גבר על 9 שירים נוספים אשר התמודדו בגמר ה- Destination Eurovision 2019. חאסאני נחשב לאחד הפייבוריטים בתחרות יחד עם הזמרת סימון.

לאחר הצבעה ארוכה ומותחת מיקמו השופטים את סימון במקום הראשון עם 94 נקודות, ואילו בילאל חאסאני מוקם במקום ה- 5 עם 50 נקודות בלבד. בעקבות הצבעת הצופים בבית אשר מיקמו את סימון במקום השלישי עם 62 נקודות, ואת חאסאני במקום הראשון עם 150 נקודות – חל מהפך, ובילאל חאסאני זכה!

הערב נפתח בביצוע חלש, כמעט מאולתר, של עשרת המתמודדים לשיר "Rise Like A Phoenix”. בהמשך כל מתמודד שר קטע קצר של שיר מההיסטוריה של תחרות האירוויזיון, ומיד לאחר מכן את השיר המתמודד בתחרות.

לאחר פתיחת קווי ההצבעה עלו לבמה מאדאם מונסיור (Madame Monsieur) לשיר את שירם "Mercy", אשר ייצגו את צרפת באירוויזיון האחרון והגיעו אל המקום ה- 13 בגמר. חברי מאדאם מונסיור הם גם בין כותבי השיר הזוכה "Roi”.

התוצאות המלאות (להאזנה לשיר לחצו על שם השיר):

מקוםנק'שם השירמבצעים
738Comme une grandeAysat
1200RoiBilal Hassani
3119Là HautChimène Badi
818Sois un bon filsDoutson
4115La promesseEmmanuel Moire
2156 Tous les deuxSeemone
5102Allez Leur DireSilvàn Areg
692La voix d'ArethaThe Divaz

מוקדם יותר קבעו גולשי האתר כי סימון היא המועדפת לזכייה, חאסאני דורג במקום השני:

This poll is no longer accepting votes

מי לדעתך צריך לייצג את צרפת באירוויזיון
23 votes

 

רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.