זוכת אירוויזיון 2023, לורין (Loreen), הודיעה כי במידה וישראל תנצח הערב בגמר האירוויזיון, היא לא תעניק לעדן גולן, נציגת ישראל, את גביע המנצחים.

בעוד פחות משעה יצא לדרכו הגמר הגדול של אירוויזיון 2024, ולקראת השעה 1:45 נדע מי המנצחת הגדולה של התחרות. מי שתעביר את גביע המנצחים לזוכה החדשה היא לורין (Loreen), זוכת אירוויזיון 2023. מי שלורין לא תשמח להעניק לה את גביע המנצחים במידה ותזכה היא עדן גולן, אשר תייצג את ישראל בגמר הגדול עם השיר "Hurricane". לורין הודיעה כבר להפקה השוודית כי היא תסרב להעניק את גביע המנצחים לישראל. ההודעה של לוריין "מסריחה" מצביעות, שרק אתמול פרסמה הצהרה שבה היא אמרה שהאירוויזיון אינו מקום לפוליטיקה.

לעדכונים שוטפים במהלך החזרות ותקופת האירוויזיון:
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק

מקור: thesun.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-67 של צרפת באירוויזיון. צרפת הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות, וזכתה בה חמש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של צרפת הייתה באירוויזיון 1977 עם השיר "L'oiseau et l'enfant" בביצועה של הזמרת מארי מרים.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!