בודין מונה (Bodine Monet) היא המועמדת המועדפת עליכם לייצג את גרמניה באירוויזיון 2024 עם השיר "Tears Like Rain", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הזמרת זכתה ב-36.23% מקולות הגולשים.

בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהמועמדת המועדפת עליכם לייצג את גרמניה באירוויזיון 2024 היא הזמרת בודין מונה (Bodine Monet), אשר מתמודדת בקדם האירוויזיון הגרמני עם השיר "Tears Like Rain". הזמרת זכתה בסקר ב-36.23% מקולות הגולשים. הגמר הגרמני שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הלילה בשעה 23:05.
תוצאות הסקר:

במקום השני עם 17.39% מקולות הגולשים, דורג הזמר ריק (Ryk) עם השיר "Oh Boy". למקום השלישי עם 14.49% מקולות הגולשים, הגיעה מארי ריים (Marie Reim) עם השיר "Naiv".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את גרמניה באירוויזיון 2024?

דירוג מערכת יורומיקס:

צוות מערכת יורומיקס שהאזין לשירים, הסכים בסך הכל עם הבחירה של הקוראים. מערכת האתר גם בחרה בזמרת בודין מונה (Bodine Monet) במקום הראשון. יחד עם זאת, רק חבר מערכת אחד העניק לה את המקום הראשון כאשר יתר החברים בחרו במתמודדים אחרים. מארי ריים (Marie Reim) דורגה במקום השני על ידי חברי המערכת, ובמקום השלישי דורג ריק (Ryk). כדי לצפות בתוצאות המלאות של דירוג חברי מערכת יורומיקס לחצו כאן.

ספוטיפיי:

עפ"י כמות ההאזנות בספוטיפיי, ניתן דווקא לזהות שהזמר ריק (Ryk) זוכה לפופולריות ומוביל בכמות ההאזנות! לזמר כ-253 אלף האזנות! במקום השני מדורגת מארי ריים (Marie Reim) עם 245 אלף האזנות. במקום השלישי מפתיע אייזאק (ISAAK) עם כ-211 אלף האזנות. בודין מונה (Bodine Monet), שנבחרה למקום הראשון על ידי קוראנו ועל ידי צוות מערכת האתר, מדורגת במדד הספוטיפיי רק במקום הרביעי עם כ-159 אלף האזנות.
בודין מונה – מי את?

בודין מונה (Bodine Monet) היא זמרת-יוצרת הולנדית בת 23, בת להורים קנדיים. היא זכתה לחשיפה כשהשתתפה בשנת 2014 בגרסת הילדים של התוכנית "דה וויס" בהולנד. לאחר מכן השתתפה בשתי תוכניות ריאליטי מוזיקליות נוספות בהולנד. הזמרת לא זכתה עד כה להצלחה גדולה ושחררה בעיקר גרסאות כיסוי לשירים מוכרים ביוטיוב.

 

Deutsche Finale 2024

הלילה בשעה 23:05 (שעון ישראל) ייערך קדם האירוויזיון הגרמני, "Deutsche Finale 2024" (בעברית: "הגמר הגרמני 2024"), אשר באמצעותו ייבחרו הנציג והשיר הגרמניים לאירוויזיון הקרוב שייערך במאלמו, שוודיה. הזוכה בקדם האירוויזיון ייבחר ע"י שקלול של הצבעת הקהל (50%) והצבעת השופטים (50%). לקהל תהיה האפשרות להצביע דרך הטלפון או באופן מקוון. הניקוד של הצבעת הקהל יחולק בכך שהמתמודד שידורג במקום הראשון יקבל 12 נקודות, המתמודד שידורג במקום השני יקבל 10 נקודות וכן הלאה.

את הקדם תנחה ברברה שונברגר (Barbara Schoneberger) שאינה זרה לעולם האירוויזיון ותנחה את הקדם בפעם השמינית. שונברגר מגישה גם את הניקוד של גרמניה באירוויזיון עצמו באופן מסורתי, ועשתה זאת כל שנה מ-2015 עד 2022.

הגמר יחל בשעה 23:05.
לצפייה בגמר הגרמני – לחצו כאן! או כאן!

סדר ההופעות בקדם האירוויזיון הגרמני:

  1. NinetyNine – “Love on a budget”
  2. Leona – Undream you”
  3. Isaak Guderian – “Always on the run”
  4. GALANT – “Katze”
  5. Floryan – "Scars"
  6. Bodine Monet – “Tears like rain”
  7. RYK – “Oh boy”
  8. Marie Reim – “Naiv”
  9. Max Mutzke – “Forever Strong”

לחצו על שם השיר להאזנה!

בין המתמודדים מצויים זמרים וכותבי שירים הידועים לעולם האירוויזיון, הבולט שבהם הוא הזמר מקס מוצקה (Max Mutzke) שייצג את גרמניה באירוויזיון 2004 עם השיר "Can't Wait Until Tonight". הזמר הגיע למקום השמיני בגמר האירוויזיון.

הזמרת מארי ריים (Marie Reim), שמתמודדת השנה בתחרות המקומית היא בתה של הזמרת מישל (Michelle) שייצגה את גרמניה בשנת 2001 עם השיר "Wer Liebe lebt".

בין כותבי השיר של לאונה (Leona) ניתן למצוא את הזמרת אלסי ביי (Elsie Bay), שהתמודדה כזמרת-יוצרת בגמר הנורווגי ב-2022 עם השיר "Death of Us" ובגמר הנורווגי לאירוויזיון 2023 עם השיר "Love You in a Dream". נוסף לכך, ביי כתבה את השיר "Drowning in the Rain" שביצעה הזמרת קריק (Krick) בקדם האירוויזיון הלוקסמבורגי והגיע למקום השני.

בין כותבי השיר של הזמרת בודין מונה (Bodine Monet) מצוי היוצר אשלי היקלין (Ashley Hicklin) שכתב שבעה שירים לאירוויזיון, ביניהם "Me and My Guitar" שייצג את בלגיה ב-2010 והגיע למקום השישי, ו-"River" שייצג את פולין ב-2022 והגיע למקום ה-12.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-67 של גרמניה באירוויזיון. גרמניה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של גרמניה הייתה באירוויזיון 2010 עם השיר "Satellite" בביצועה של הזמרת לנה מאייר-לנדרוט.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים מגנטים לאירועים? בחרו רק ב- LaVie Photography!