הצביעו עכשיו: ביום שישי ייבחרו הנציג והשיר הגרמני לאירוויזיון 2024. האזינו לשירים ועזרו לנו לגלות מי צריך לייצג את גרמניה בתחרות האירוויזיון הקרובה שתיערך במאלמו, שוודיה.

בשבת בשעה 23:05 (שעון ישראל) ייערך קדם האירוויזיון הגרמני, "Deutsche Finale 2024" (בעברית: "הגמר הגרמני 2024"), אשר באמצעותו ייבחרו הנציג והשיר הגרמניים לאירוויזיון הקרוב שייערך במאלמו, שוודיה. בקדם יתמודדו 9 שירים, 8 שנבחרו אוטומטית לקדם ואחד שנבחר דרך הפורמט של התוכנית "!Ich Will Zum ESC". הזוכה בקדם האירוויזיון ייבחר ע"י שקלול של הצבעת קהל (50%) והצבעת שופטים (50%). האזינו לשירים ועזרו לנו לגלות – מי צריך לייצג את גרמניה באירוויזיון 2024?
השירים המתמודדים בקדם האירוויזיון הגרמני:

  1. NinetyNine – “Love on a budget”
  2. Leona – Undream you”
  3. Isaak Guderian – “Always on the run”
  4. GALANT – “Katze”
  5. Floryan – "Scars"
  6. Bodine Monet – “Tears like rain”
  7. RYK – “Oh boy”
  8. Marie Reim – “Naiv”
  9. Max Mutzke – “Forever Strong”

לחצו על שם השיר להאזנה!

הצביעו לסקר  – איזה שיר צריך לייצג את גרמניה באירוויזיון?

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את גרמניה באירוויזיון 2024?

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-67 של גרמניה באירוויזיון. גרמניה הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה פעמיים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של גרמניה הייתה באירוויזיון 2010 עם השיר "Satellite" בביצועה של הזמרת לנה מאייר-לנדרוט.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!