להקת סאיין קיקס (Cyan Kicks) היא המועמדת המועדפת עליכם לייצג את פינלנד באירוויזיון 2024 עם השיר "Dancing With Demons", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הלהקה זכתה ב-41.98% מקולות הגולשים.

בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהמועמדת המועדפת עליכם לייצג את פינלנד באירוויזיון 2024 היא להקת סאיין קיקס (Cyan Kicks), אשר מתמודדת בקדם האירוויזיון הפיני עם השיר "Dancing With Demons". הלהקה זכתה בסקר ב-41.98% מקולות הגולשים. הגמר הפיני שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הערב בשעה 21:00.
תוצאות הסקר:

במקום השני עם 34.57% מקולות הגולשים, דורגה הזמרת שרה סיפולה (Sara Siipola) עם השיר "Paskana". למקום השלישי עם 8.64% מקולות הגולשים, הגיעה ג'ס מרקין (Jesse Markin) עם השיר "Glow".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את פילנד באירוויזיון 2024?

 

דירוג מערכת יורומיקס:

צוות מערכת יורומיקס שהאזין לשירים, חשב מעט אחרת מהגולשים. במקום הראשון דורגה הזמרת שרה סיפולה (Sara Siipola). למקום השני הגיעה להקת סאיין קיקס (Cyan Kicks), ובמקום השלישי דורגו מיקאל גבריאל ונובלו (Mikael Gabriel x nublu) רוב חברי המערכת חשבו ששרה סיפולה צריכה לייצג את פינלנד באירוויזיון. כדי לצפות בתוצאות המלאות של דירוג חברי מערכת יורומיקס לחצו כאן.

 

ספוטיפיי:

עפ"י כמות ההאזנות בספוטיפיי, ניתן לזהות שהזמרת שרה סיפולה (Sara Siipola) פופולרית במיוחד ומובילה בכמות ההאזנות! לזמרת כ-2.2 מילון האזנות! במקום השני מדורג דווקא סקסמיין (Sexmane) עם 1.6 מיליון האזנות. במקום השלישי מדורגים מיקאל גבריאל ונובלו (Mikael Gabriel x nublu) עם 1.4 מיליון האזנות. הלהקה שקוראינו בחרו למקום הראשון, להקת סאיין קיקס (Cyan Kicks), מדורגת במדד ספוטיפיי רק במקום הרביעי עם מיליון האזנות.
סאיין קיקס – מי אתם?

סאיין קיקס (Cyan Kicks), היא להקת רוק פינית שנוסדה בהלסינקי בשנת 2016. הלהקה משלבת רוק כבד, פופ ומוסיקה אלקטרונית. הלהקה הוציאה עד כה שני אלבומים, אלבום EP ועשרות סינגלים שונים. בין שיריהם המוכרים ניתן למצוא את השיר "Gasoline".

הלהקה התמודדה בקדם האירוויזיון הפיני בשנת 2022 עם השיר "Hurricane" והגיעה למקום השני.

 

UMK 2024

הערב בשעה 21:00 (שעון ישראל) יתקיים הגמר הגדול של קדם האירוויזיון הפיני, "Uuden Musiikin Kilpailu 2024", בסיומו ייבחרו הנציג והשיר של פינלנד לאירוויזיון 2024. שבעה שירים יתמודדו בתחרות הפינית והזוכה ייקבע על ידי חלוקה של 25% הצבעת חבר שופטים בינלאומי ו-75% הצבעת קהל הצופים.

 

הגמר יחל בשעה 21:00 ויימשך עד השעה 23:00.
לצפייה בגמר קדם האירוויזיון הפיני – לחצו כאן!

 

השירים המתמודדים בקדם האירוויזיון הפיני לפי סדר הופעתם:

  1. Sini Sabotage – "Kuori mua"
  2. Cyan Kicks – "Dancing With Demons"
  3. Jesse Markin – "Glow"
  4. Mikael Gabriel x nublu – "Vox Populi"
  5. Sara Siipola – "Paskana"
  6. Sexmane – "Mania"
  7. Windows95man – "No Rules"

לחצו על שם השיר להאזנה!

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-57 של פינלנד באירוויזיון. פינלנד הצטרפה לתחרות ב-1961 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2006 לאחר שזכתה במקום הראשון עם השיר "Hard Rock Hallelujah" בביצועה של להקת "לורדי".
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!