אתם קבעתם: עדן גולן היא המתמודדת שאתם רוצים לראות כנציגת ישראל באירוויזיון 2024. הזמרת האהובה, שתעלה הערב על בימת "הכוכב הבא", זכתה ב-50% מקולות הקוראים שלנו. קבלו את התוצאות המלאות!

צילום: אבי זייקנר

רגע לפני הגמר הגדול של "הכוכב הבא" שבסיומו ייבחר הנציג הישראלי לאירוויזיון 2024, סגרנו את הסקר הגדול שלנו בו התבקשתם לקבוע מי המתמודד שהכי ראוי לייצג את ישראל באירוויזיון 2024. קבלו את התוצאות המלאות!
בסקר שערכנו אתם קבעתם:

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: מי צריך לייצג את ישראל באירוויזיון?

במקום הראשון ניתן למצוא את עדן גולן שזכתה ב-50% מקולות הגולשים. עדן הפתיעה והרשימה את הצופים בתוכנית לאורך כל העונה וסומנה כבר בתחילת הדרך כפייבוריטית הגדולה שראויה לייצג את ישראל באירוויזיון.

במקום השני ניתן למצוא את אור כהן שקיבלה 29.58% מקולות הגולשים. אור כהן צברה בפרקים האחרונים תאוצה לאחר שהפתיעה את הקהל עם ביצועים מרגשים ומדויקים.

מיקה משה דורגה במקום השלישי עם 17.28% מקולות הגולשים.

דור שמעון קיבל את המקום הרביעי עם 3.14% מהקולות.

 
אמש הציג כל מתמודד מתוך ארבעת הפיינליסטים את השיר אותו יבצע בשלב הראשון בגמר התוכנית:

אור כהן תבצע בגמר הגדול את "פרי גנך" (במקור של אביבה אבידן)
מיקה משה תבצע בגמר את "נערי שובה אליי" (במקור של מרגלית צנעני)
דור שמעון יבצע בגמר את השיר "הייתי בגן עדן" (במקור של שרית חדד)
עדן גולן תבצע בגמר את  השיר "I Have Nothing" (במקור של וויטני יוסטון)

ההצבעה המוקדמת לגמר כבר החלה! ניתן כבר עכשיו להצביע עד 10 פעמים למתמודד האהוב עליכם באפליקציית "MAKO" או "כאן". ההצבעה תהווה עשרה אחוזים מהתוצאה הסופית.

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!