להקת ארבע (Erbà) היא המועמדת המועדפת עליכם לייצג את מלטה באירוויזיון 2024 עם השיר "Sirena", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הלהקה זכתה ב-23.76% מקולות הגולשים.

בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהלהקה המועדפת עליכם לייצג את מלטה באירוויזיון 2024 היא להקת ארבע (Erbà), אשר מתמודדת בקדם האירוויזיון המלטזי עם השיר "Sirena". הלהקה זכתה בסקר ב-23.76% מקולות הגולשים. הגמר המלטזי שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הערב בשעה 22:00.
תוצאות הסקר:

במקום השני עם 16.83% מקולות הגולשים, דורגה הזמרת שרה בוניצ'י (Sarah Bonnici) עם השיר "Loop". למקום השלישי עם 15.84% מקולות הגולשים, הגיע הזמר מאט בלאק (Matt Blxck) עם השיר "Banana".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את מלטה באירוויזיון 2024?

דירוג מערכת יורומיקס:

צוות מערכת יורומיקס שהאזין לשירים, חשב אחרת מקוראינו אשר הצביעו בסקר. במקום הראשון דורגה הזמרת דניס (Denise). למקום השני הגיעה שרה בוניצ'י (Sarah Bonnici) בדומה לסקר, ובמקום השלישי דורגה להקת ארבע (Erbà). מאט בלאק (Matt Blxck), שהגיע למקום השלישי בקרב קוראינו, הגיע רק למקום השישי על ידי מערכת יורומיקס. כדי לצפות בתוצאות המלאות של דירוג חברי מערכת יורומיקס לחצו כאן.

יוטיוב:

עפ"י כמות הצפיות בקליפים ביוטיוב (בעמוד הרשמי של רשת הטלוויזיה המלטזית), ניתן לזהות שהזמרת שרה בוניצ'י (Sarah Bonnici) מובילה בכמות הצפיות עם כ-19 אלף צפיות. במקום השני בכמות הצפיות מדורג הזמר מאט בלאק (Matt Blxck) עם כ-18 אלף צפיות, ובמקום השלישי מדורגת להקת ארבע (Erbà) עם כ-17 אלף צפיות. דניס (Denise), שנבחרה על ידי מערכת יורומיקס למקום הראשון, מדורגת רק במקום הרביעי עם 11 אלף צפיות.
להקת ארבע – מי אתן?

להקת ארבע היא להקה אשר מתמודדת בקדם האירוויזיון המלטזי. הלהקה מורכבת מארבע בנות אשר ניגשו בנפרד למחנה כתיבת השירים של רשת הטלוויזיה המלטזית אך מפיקי קדם האירוויזיון החליטו שהן יהיו חזקות וטובות יותר כלהקה. חברות הלהקה מאוד חדשות בתעשיית המוזיקה במלטה והשיר "Sirena" הוא שירן הראשון.

 

 

MESC 2024

הערב בשעה 22:00 (שעון ישראל) יתקיים הגמר הגדול של קדם האירוויזיון המלטזי "Malta Eurovision Song Contest 2024", בסיומו יבחרו הנציג והשיר שייצגו את מלטה באירוויזיון 2024 שייערך במאלמו, שוודיה. בקדם האירוויזיון יתמודדו 12 שירים, כאשר השיר הזוכה ייבחר על ידי צוות שיפוט מיוחד בשילוב הצבעת הקהל.

המשדר יחל הערב בשעה 21:00.
לצפייה בקדם האירוויזיון המלטזי – לחצו כאן!

 

השירים המתמודדים בגמר קדם האירוויזיון המלטזי:

 1. Janvil – "Man"
 2. Haley Azzopardi – "Tell Me That It’s Over"
 3. Erbà – "Sirena"
 4. Nathan – "Ghost"
 5. Lisa Gauci – "Breathe"
 6. Sarah Bonnici – "Loop"
 7. Greta Tude – "Topic (Bla Bla)"
 8. Miriana Conte – "Venom"
 9. Ryan Hili – "Karma"
 10. Gail Attard – "Wild Card"
 11. Denise Mercieca – "Mara"
 12. Matt Blxck – "Banana"

לחצו על שם השיר להאזנה!

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-36 של מלטה באירוויזיון. מלטה הצטרפה לתחרות ב-1971 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2002 ובאירוויזיון 2005 לאחר שסיימה פעמיים במקום השני.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!