חורחה גונזלס הוא המועמד המועדף עליכם לייצג את ספרד באירוויזיון 2024 עם השיר "Caliente", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הזמר זכה ב-26.85% מקולות הגולשים.

בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהזמר המועדף עליכם לייצג את ספרד באירוויזיון 2024 הוא הזמר חורחה גונזלס (Jorge González), אשר מתמודד בקדם האירוויזיון הספרדי עם השיר "Caliente". הזמר זכה בסקר ב-26.85% מקולות הגולשים. הגמר הספרדי שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הלילה בשעה 23:00.
תוצאות הסקר:

במקום השני עם 17.59% מקולות הגולשים, דורגה הזמרת אנג'י פרננדס (Angy Fernández) עם השיר "Sé quién soy". למקום השלישי עם 13.89% מקולות הגולשים, הגיעה הזמרת סופיה קול (Sofia Coll) עם השיר "Here to stay".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את ספרד באירוויזיון 2024?

דירוג מערכת יורומיקס:

צוות מערכת יורומיקס שהאזין לשירים, בחר במקום הראשון את הזמרת אנג'י פרננדס (Angy Fernández). למקום השני נבחר חורחה גונזלס (Jorge González), ובמקום השלישי דורג סנט פדרו (St. Pedro). כדי לצפות בתוצאות המלאות של דירוג חברי מערכת יורומיקס לחצו כאן.

ספוטיפיי:

כמות ההאזנות בספוטיפיי מציגה תמונה הפוכה לגמרי! הצמד נבולוסה (Nebulossa) מוביל בכמות ההאזנות בפער ניכר! לצמד כ-2 מיליון האזנות. במקום השני בכמות ההאזנות מדורג הזמר אלמקור (Almácor) עם כ-817 אלף האזנות, ובמקום השלישי מדורגת סופיה קול (Sofia Coll) עם כ-791 אלף האזנות. אנג'י פרננדס רק במקום השישי במצעד השירים בספוטיפיי וחורחה גונזלס במקום השביעי.

הימורים:

בטבלאות ההימורים מוביל סנט פדרו (St. Pedro), כשהצמד נבולוסה (Nebulossa) במקום השני וחורחה גונזלס (Jorge González) במקום השלישי.
חורחה גונזלס – מי אתה?

חורחה גונזלס (Jorge González) הוא זמר בן 35 שפרץ לתודעה בשנת 2006 כשהתמודד בתוכנית הריאליטי "Operación Triunfo", שם הגיע עד לגמר. לאחר מכן ניסה את מזלו גם בגרסה הספרדית לתוכנית "דה וויס" וב-2020 השתתף בגרסה הספרדית לתוכנית "Your Face Sounds Familiar". בשנת 2021 הוא השתתף בפסטיבל הבינלאומי "New Wave" ברוסיה והגיע למקום השלישי. גונזלס ניסה לייצג את ספרד באירוויזיון פעמיים: בשנת 2009 התמודד עם השיר "Si yo vengo a enamorarte" (מקום תשיעי) וב-2014 התמודד בפעם השנייה עם השיר "Aunque se acabe el mundo" (מקום שלישי).

 

Benidorm Fest 2024

הערב בשעה 23:00 (שעון ישראל) יתקיים הגמר הגדול של קדם האירוויזיון הספרדי, "Benidorm Fest 2024". בקדם יתמודדו שמונה שירים, כאשר השיר הזוכה ייבחר על ידי חלוקה של 50% הצבעת שופטים, 25% מדגם מייצג ו-25% מקהל הצופים.

הגמר יחל בשעה 23:00.
לצפייה בקדם האירוויזיון הספרדי – לחצו כאן!
כמו כן ניתן לצפות בשידור בערוץ 125 ב-YES ובערוץ 157 ב-HOT.

 

השירים המתמודדים בקדם האירוויזיון הספרדי:

  1. María Peláe – "Remitente"
  2. St. Pedro – "Dos Extraños (Cuarto de Cuerda)"
  3. Angy Fernández – "Sé quién soy"
  4. Jorge González – "Caliente"
  5. Nebulossa – "Zorra"
  6. Miss Caffeina – "Bla bla bla"
  7. Sofia Coll – "Here to stay"
  8. Almácor – "Brillos platino"

לחצו על שם השיר להאזנה!

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-63 של ספרד באירוויזיון. ספרד הצטרפה לתחרות ב-1961 וזכתה בה פעמיים ברציפות בשנים 1968 ו-1969. ספרד אירחה את התחרות בשטחה פעם אחת בלבד ב-1969 ומאז מחזיקה בזמן ההמתנה הארוך ביותר מאז זכייתה האחרונה – 54 שנה.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!