אליונה אליונה וג'רי הייל הן המועמדות המועדפות עליכם לייצג את אוקראינה באירוויזיון 2024 עם השיר "Teresa & Maria", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הצמד זכה ב-51.69% מקולות הגולשים.

בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהצמד המועדף עליכם לייצג את אוקראינה באירוויזיון 2024 הן אליונה אליונה וג'רי הייל (alyona alyona & Jerry Heil), אשר מתמודדות בקדם האירוויזיון האוקראיני עם השיר "Teresa & Maria". הצמד זכה בסקר ב-51.69% מקולות הגולשים. הגמר האוקראיני שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הערב בשעה 18:00.
תוצאות הסקר:

במקום השני עם 21.35% מקולות הגולשים, דורג הזמר מלובין (MÉLOVIN) עם השיר "DREAMER". למקום השלישי עם 10.11% מקולות הגולשים, הגיעה הזמרת אנקה (ANKA) עם השיר "Palala".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את אוקראינה באירוויזיון 2024?

דירוג מערכת יורומיקס:

צוות מערכת יורומיקס שהאזין לשירים, הסכים עם בחירת הגולשים. במקום הראשון דורגו אליונה אליונה וג'רי הייל – כמעט פה אחד. למקום השני הגיע מלובין, ובמקום השלישי דורגה אנקה. כדי לצפות בתוצאות המלאות של דירוג חברי מערכת יורומיקס לחצו כאן.

ספוטיפיי:

עפ"י כמות ההאזנות בספוטיפיי, ניתן לזהות שהצמד אליונה אליונה וג'רי הייל מובילות גם בכמות ההאזנות בפער ניכר! לצמד כ-1.4 מיליון האזנות. במקום השני בכמות ההאזנות מדורג הזמר יאקטאק (YAKTAK) עם כ-292 אלף האזנות, ובמקום השלישי מדורג מלובין עם כ-183 אלף האזנות.
אליונה אליונה וג'רי הייל – מי אתן?

אליונה אליונה היא ראפרית אוקראינית בת 32, אשר החלה את דרכה המוזיקלית באמצע שנות ה-2000. שמה המלא הוא אליונה אולגיבנה סבראננקו (Aliona Olehivna Savranenko). הפריצה הגדולה שלה הגיעה בשנת 2020. היא שחררה עד כה שלושה אלבומים ועשרות שירים. היא שימשה כשופטת בנקודת השיפוט האוקראינית באירוויזיון 2021.

ג'רי הייל היא זמרת פופ אוקראינית בת 28. שמה המלא הוא יאנה אולכסנדריבנה שמאיבה (Yana Oleksandrivna Shemayeva), היא החלה את הקריירה שלה כבר בשנת 2012 עם הקמת ערוץ יוטיוב שהפך לפופולרי מאוד. בשנת 2017 היא השיקה את הקריירה המוזיקלית לאחר שהוציאה את ה-EP הראשון שלה. מאז הוציאה אלבום נוסף ומספר שירים נוספים שזכו להצלחה באוקראינה. ג'רי הייל ניסתה לייצג את אוקראינה באירוויזיון 2020 עם השיר "Vegan" שהגיע למקום השישי והאחרון בגמר ופעם נוספת ב-2023 עם השיר "When God Shut the Door" שהגיע למקום השלישי.

 

Vidbir 2024

הערב בשעה 18:00 (שעון ישראל) ייערך קדם האירוויזיון האוקראיני "Vidbir 2024", בסיומו יבחרו הנציג והשיר האוקראיני שייצגו את אוקראינה באירוויזיון 2024 שייערך במאלמו, שוודיה. 11 מתמודדים ייקחו חלק בקדם הערב, כאשר הזוכה בתחרות ייבחר ע"י שילוב של 50% הצבעת קהל ו-50% הצבעת שופטים. במקרה של תיקו בתוצאה הסופית, הצבעת הקהל היא זו שתכריע לטובת המנצח.

המשדר יחל הערב בשעה 18:00.
לצפייה בקדם האירוויזיון האוקראיני – לחצו כאן!
השירים המתמודדים בקדם האירוויזיון האוקראיני:

 1.  YAKTAK — “Lalala
 2. INGRET – “Keeper
 3. NAZVA – “Slavic English
 4. ANKA – “Palala
 5. Drevo – “Endless Chain
 6. alyona alyona & Jerry Heil – “Teresa & Maria
 7. MÉLOVIN – “DREAMER
 8. SKYLERR – “Time is Running Out
 9. Ziferblat — “Place I Call Home
 10. YAGODY — “Tsunamia
 11. NAHABA – “GLASSS

לחצו על שם השיר להאזנה!

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-19 של אוקראינה באירוויזיון. אוקראינה הצטרפה לתחרות ב-2003 וזכתה בה שלוש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של אוקראינה הייתה באירוויזיון 2022 עם השיר "Stefania" בביצועה של להקת קאלוש אורקסטרה.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!