טלי היא המועמדת המועדפת עליכם לייצג את לוקסמבורג באירוויזיון 2024 עם השיר "Fighter", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הזמרת זכתה ב-63.72% מקולות הגולשים.

בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהמועמדת הפייבוריטית שלכם לייצג את לוקסמבורג באירוויזיון 2024 היא הזמרת טלי (Tali), אשר מתמודדת בקדם האירוויזיון הלוקסמבורגי עם השיר "Fighter". טלי היא זמרת ישראלית שהתגוררה בלוקסמבורג, והיא זכתה בסקר ב-63.72% מקולות הגולשים. הגמר הלוקסמבורגי שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הערב בשעה 21.00.
תוצאות הסקר:

במקום השני עם 14.16% מקולות הגולשים, דורגה הזמרת קריק (Krick) עם השיר "Drowning In The Rain". למקום השלישי עם 7.08% מקולות הגולשים, הגיע הצמד אנג'י ורפא אלה (Angy & Rafa Ela) עם השיר "Drop".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את לוקסמבורג באירוויזיון 2024?

דירוג מערכת יורומיקס:

צוות מערכת יורומיקס שהאזין לשירים, מסכים עם דעת הקהל ודירג את טלי גם במקום הראשון. בהמשך לכך, קריק דורגה על ידי המערכת גם במקום השני, והצמד אנג'י ורפא אלה דורג במקום השלישי. כדי לצפות בתוצאות המלאות של דירוג חברי מערכת יורומיקס לחצו כאן.

ספוטיפיי:

עפ"י כמות ההאזנות בספוטיפיי ניתן לזהות שדווקא קריק מובילה בכמות האזנות בפער ניכר! לקריק כ-104 אלף האזנות. במקום השני בכמות האזנות מדורגת טלי עם כ-35 אלף האזנות, ובמקום השלישי מדורגת נעמי אייה (Naomi Ayé) עם כ-20 אלף האזנות.
טלי – מי את?

טלי גולרגנט (Tali Golergant) היא זמרת ויוצרת ישראלית בת 23, שנולדה לאם ישראלית ואב יהודי מפרו. בילדותה היא ומשפחתה נדדו בין מדינות כמו צ'ילה, ארגנטינה וגם לוקסמבורג, שם הם השתקעו בעקבות עבודתו של אביה.

היא החלה בלימודי מוזיקה בגיל 6 כאשר ניגנה בפסנתר, ובגיל 10 החלה בלימודי פיתוח קול. לאחר שסיימה את לימודיה בתיכון היא עברה לניו יורק, שם היא למדה מוזיקה ותיאטרון מתוך שאיפה להצליח בעיר הגדולה.

 

 

Luxembourg Song Contest

הערב בשעה 21:00 (שעון ישראל) יתקיים הגמר הגדול של קדם האירוויזיון הלוקסמבורגי "Luxembourg Song Contest 2024". בקדם יתמודדו שמונה שירים, כאשר השיר הזוכה ייבחר ע"י שילוב של צוות שופטים וקהל הצופים (כולל הקהל הישראלי שיוכל להצביע!). השיר הזוכה ייבחר בשני שלבים – בשלב ראשון יתמודדו כל שמונת השירים, בשלב השני ייבחרו 3 השירים הטובים ביותר ("סופרפיינל"), עבורם תיפתח הצבעה נוספת.

המתמודדים בקדם האירוויזיון הלוקסמבורגי

לחצו על שם השיר להאזנה!

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-38 של לוקסמבורג באירוויזיון. לוקסמבורג הצטרפה לתחרות ב-1956, הייתה אחת משבע המדינות המייסדות וזכתה בה חמש פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של לוקסמבורג הייתה באירוויזיון 1983 עם השיר "Si la vie est cadeau" בביצועה של הזמרת קורין הרמס.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צלם מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!