איילשה היא המועמדת המועדפת עליכם לייצג את אירלנד באירוויזיון 2024 עם השיר "Go Tobann", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הזמרת זכתה ב-34.38% מקולות הגולשים.

בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהמועמדת הפייבוריטית שלכם לייצג את אירלנד באירוויזיון 2024 היא הזמרת איילשה (AILSHA), אשר מתמודדת בקדם האירוויזיון האירי עם השיר "Go Tobann". הזמרת זכתה בסקר ב-34.09% מקולות הגולשים. הגמר האירי שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הלילה בשעה 23:35.
תוצאות הסקר:

במקום השני עם 21.88% מקולות הגולשים, דורגה הזמרת אריקה-קודי (Erica-Cody) עם השיר "Love Me Like I Do". למקום השלישי עם 17.19% מקולות הגולשים, הגיעה הזמרת במבי ת'אג (Bambie Thug) עם השיר "Doomsday Blue".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את אירלנד באירוויזיון 2024?

דירוג מערכת יורומיקס:

צוות מערכת יורומיקס שהאזין לשירים, דירג את אריקה-קודי במקום הראשון ואת איזבלה קרני במקום השני, בזמן שאיילשה דורגה רק במקום השלישי. כדי לצפות בתוצאות המלאות של דירוג חברי מערכת יורומיקס לחצו כאן.

ספוטיפיי:

עפ"י כמות ההאזנות בספוטיפיי ניתן לזהות שאיילשה מובילה גם בכמות ההאזנות בפער ניכר! לאיילשה כ-82 אלף האזנות. במקום השני בכמות ההאזנות מדורגת במבי ת'אג עם כ-61 אלף האזנות, ובמקום השלישי מדורגת אריקה-קודי עם כ-30 אלף האזנות.
איילשה – מי את?

איילשה מבססת את עצמה כמלכה עתידית בחלל האלטרנטיבי. היא משלבת את סגנון השירה המלאכי יחד עם צרחות מקפיאות דם. הזמרת שחררה מספר שירים ברשתות הסטרימינג השונות. שירים אלה לא זכו להצלחה מיוחדת.

 

 

Eurosong 2024

רשת הטלוויזיה האירית, RTE, תערוך הלילה בשעה 23:35 את קדם האירוויזיון "Eurosong 2024", במסגרת תוכנית האירוח ""The Late Late Show". הזוכה בקדם ייבחר באמצעות שילוב של הצבעת הקהל, צוות שופטים אירי וצוות שופטים בינלאומי וייצג את אירלנד באירוויזיון 2024.

המשדר יחל הערב בשעה 23:35. לצפייה בקדם האירי – לחצו כאן!

רשימת המתמודדים בקדם האירוויזיון האירי:

  1. Erica Cody – "Love Me Like I Do"
  2. JyellowL – "Judas"
  3. Bambie Thug – "Doomsday Blue"
  4. Isabella Kearney – "Let Me Be The Fire"
  5. Next In Line – "Love Like Us"
  6. Ailsha – "Go Tobann"

לחצו על שם השיר להאזנה!

אירוויזיון 2024: זו ההשתתפות ה-57 של אירלנד באירוויזיון. אירלנד הצטרפה לתחרות ב-1965 וזכתה בה שבע פעמים לאורך השנים, שיאנית הזכיות ביחד עם שוודיה. זכייתה האחרונה של אירלנד הייתה באירוויזיון 1996 עם השיר "The Voice" בביצועה של הזמרת איימר קווין.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

מחפשים צילום ברית? בחרו רק ב- LaVie Photography!