"הכוכב הבא" – פרק 7: פרק נוסף של הכוכב הבא הגיע לסיומו. ארבעה מתמודדים עברו את שלב האודישן הראשון וממשיכים לשלב הבא. המתמודדים שעברו: מיקה קרטיס, ישראל לוי, איתן ג'ורנו ורומי נץ.

הפרק השביעי של התכנית "הכוכב הבא – מהדורה מיוחדת 2023" שודרה הערב בשעה 22:00 לאחר מהדורת החדשות. הערב צפינו בחמישה אודישנים, כאשר ארבעה מתמודדים נוספים צלחו את שלב האודישן הראשון והמשיכו לשלב הבא בעזרת תמיכתם של השופטים וקבוצת המיקוד שייצגה את דעת הקהל. מכל שבעת הפרקים עלו לשלב הבא כבר 24 מתמודדים – אחד מהם עשוי להיות הנציג הישראלי לאירוויזיון שיתקיים בחודש מאי.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על הכוכב הבא –
לחצו כאן !!!
מיקה קרטיס

מיקה, בת 16, היא מוזיקאית צעירה שהגיעה מבית מוזיקלי מאוד. היא רוצה לעבור את החוויה של התמודדות ב"כוכב הבא" ואולי אף להגיע לאירוויזיון, ועשתה זאת בניגוד לדעת הוריה. מיקה בחרה לשיר את "All I Want" (במקור של אוליביה רודריגו).

אימאל'ה איזה קול! מיקה מציגה קול ייחודי, מבטא מושלם, דיוק קולי פנומנלי – והיא רק בת 16! מיקה יכולה להיות מרוצה מאוד מהאודישן והיא עשויה להגיע גבוה מאוד בעונה הזו! איזה כיף שהיא הגיעה לתכנית! כמו שאמרה אימה, היא בהחלט "יהלום לא מלוטש".

אסף אמר: "את שרה מאוד יפה, ויש לך קצב ושליטה ו'קולנס', אבל זה קצת בוסרי לפעמים, הקול הזה קצת קטן מדי. בטח כשמדובר על ללכת לבמה מטורפת ולייצג את ישראל באירוויזיון, זה דבר ממש ענק". שירי מנגד חשבה: "אני הגעתי לעונה הזו עם מטען כל כך כבד, בתקופה כל כך מטורפת, ותמיד היה לי ברור שצריך לשלוח לאירוויזיון איזה דבר גדול ומיוחד, עם רקדנים, היום אני פשוט אומרת עצור משחק. לקחת אותי לאיזה מסע עם הקול המיוחד שלך והמתוק הזה, והיציב, המהמם, המדויק, והתרגשתי ממך".

קרן, עדן, שירי, רן ואיתי הצביעו בעד. אסף – נגד. מיקה קיבלה 87% ועוברת לשלב הבא.

ישראל לוי

ישראל, בן 22 מבאר שבע, לומד מוזיקה מגיל 6 ובן לקלידן שעבד בעבר עם שרית חדד. ישראל קיבל השראה מאברהם דה קרבליו שבעצמו התמודד בעבר ב"כוכב הבא לאירוויזיון 2019". ישראל בחר לשיר את השיר "יש אין סוף" (במקור של אמיר דדון) ובחר להקדיש אותו לבן דודו שחף קריאף שנרצח ב-7 באוקטובר בחוף בזיקים.

ישראל מתיישב מול הפסנתר, מנגן ושר, מציג קול מלטף ומרגש. הוא עולה לגבהים בצורה מושלמת עם קולו הדק, מצליח להביע כל מילה בשיר. הביצוע של ישראל מרגש מאוד, לא יודע אם זה מתאים לאירוויזיון כי זה ביצוע מאוד "ישראלי", אבל והוא בהחלט ראוי לעבור לשלב הבא.

"יש בך עדינות יוצאת דופן", אמר רן והמשיך: "אתה שר מדהים וסופר מוזיקלי, ורואים שכשמישהו הוא ממש מוזיקאי אז הוא גם לא לוחץ איפה שלא צריך, והוא ממש מגיש את זה בצורה כל כך עדינה וחודרת ללב". קרן סיכמה: "אתה מאוד אינטיליגנטי, גם בהקשר של החיים האישיים והטראומה והאסון הכבד שנפל עליכם. לקחת שיר של אמיר דדון, שבעייני הוא אחד הזמרים הכי גדולים שהיו פה, זה מראש אתגר קשה. הלכת עליו, לא ראית בעיניים. אני בטוחה שעם הזמן תשתפר ותצבור ביטחון, ואני מאוד שמחה שאתה פה".

קרן, עדן, שירי, רן ואיתי הצביעו בעד. אסף – נגד. ישראל קיבל 78% ועובר לשלב הבא.
פרידה עוזיאל

פרידה, בת 25, ניסתה את מזלה ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שם היא עברה את האודישן בעזרת המנחים אסי ורותם שעשו לה "Save". פרידה לא נכנסה אז לעונה אך מאז היא משקיעה בלימודי מוזיקה ושירה. פרידה בחרה לשיר את השיר "ציפור בלי שמיים" (במקור של אופק נחמן).

לפרידה יש המון נוכחות על הבמה. קולה עדין ומלטף ולא מתפוצץ. השירה מדוייקת. אבל ישנה תחושה שמשהו לא עובד ולהערכתי פשוט מדובר בבחירת שיר לא נכונה. האמת? הגיע לה לעבור. חבל.

אסף אמר: "אני חושב ששרת מאוד יפה. והיה מאוד מאוד מיוחד ומאוד לא רגיל לשמוע שדווקא בגבוהים, איפה שבדרך כלל אנשים נורא לוחצים, שם שרת הכי עדין והכי מדויק". רן מנגד אמר: "הרגשתי שזה לא ביצוע מספיק טוב".

קרן, עדן, שירי, ואסף הצביעו בעד. רן ואיתי – נגד. פרידה קיבלה 57% ולא עוברת לשלב הבא.

איתן ג'ורנו

איתן, עלה מצרפת לישראל בשנת 2015. בילדותו היה ילד דתי והותקף באמירות אנטישמיות רבות בצרפת. איתן שר ורוקד מגיל קטן, ובימים אלה הוא רוקד עם אמנים שונים כמו עדן בן זקן ורן דנקר, וכעת הוא רוצה לתפוס את מרכז הבמה. הוא בחר לשיר את "Jealous" (במקור של לברינת').

איתן הוא זמר מעולה, הוא נותן את כל נשמתו על הבמה, הוא מדייק ומרגש. משתמש בדינמיקה שהופכת את השירה שלו למעניינת, שר לעיתים בשקט ולעיתים מגביר את קולו. בהחלט ראוי להמשיך הלאה לשלב הבא.

יחד עם זאת, ללא קשר לאיתן, אני ממש מתחיל להתעייף מלשמוע בלדה אחרי בלדה כבר 7 פרקים ברצף. זה נהיה מתיש וחסר גיוון. אי אפשר להמשיך כך לאורך כל העונה.

איתי אמר: "יש משהו מאוד שחור בשירה שלך. אתה זמר מופלא". אסף אמדורסקי מזהיר: "הקפיצה בקול זה תמרור הזהרה". קרן אמרה: "אני הייתי רוצה לראות איפה הטעמים שאתה אומר שינקת מגיל צעיר (מוזיקה שחורה), איך זה מתחבר להוויה שלנו".

כל השופטים הצביעו בעד. איתן קיבל 90% ועובר לשלב הבא.

רומי נץ

רומי, בת 16 מתל אביב, בתו של הגיטריסט והמפיק המוזיקלי ארז נץ שניגן עם שלום חנוך, יהודית רביץ ועוד… היא שרה, מנגנת בגיטרה, ומקווה להרים את המסך. רומי בחרה לשיר את "My Future" (במקור של בילי אייליש).

רומי בהחלט מוכשרת מאוד ומביאה וייב צעיר ועדכני לבמה. היא נראית מעולה על הבמה והקול שלה מאוד מדוייק. יחד עם זאת, היא עדיין מאוד צעירה ואני לא בטוח שהיא מתאימה לבימת האירוויזיון בשלב הזה. אני לא בטוח האם היא רק בת 16 וזה מאוד בוסרי אבל עם המון המון פוטנציאל, או שבחירת השיר לא הייתה טובה.

נראה שהשופטים ראו דברים אחרים. שירי מימון פרגנה מאוד לרומי: "את נראית כמו כוכבת בינלאומית. גם יפהפייה בצורה בלתי רגילה. את שרה צעיר, כל הוייב שלך, יש לך ניחוח כזה פרשי. את גם שרה נורא יפה ומדוייק. לקחת שיר שבול מתאים לוייב שלך ולסיפור שלך". עדן מנגד אמר: "אני יכול להבין למה כולם הצביעו לך, יש בך משהו מאוד מעניין, השירה שלך באמת מרחפת, אבל זה הרגיש לי טיפה מונוטוני".

קרן, אסף, שירי, רן ואיתי הצביעו בעד. עדן – נגד. רומי קיבלה 78% ועוברת לשלב הבא.

הצביעו לסקר שלנו: איזה אודישן היה הטוב ביותר לדעתכם בפרק?

This poll is no longer accepting votes

הכוכב הבא: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השביעי?

אנחנו נהיה כאן לאורך כל העונה כדי לדווח על כל החדשות, הדיווחים וההימורים! עקבו אחרינו!
עקבו אחרינו באינסטגרם | עקבו אחרינו ביוטיוב | עקבו אחרינו בטיקטוק | עקבו אחרינו בטוויטר

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-46 של ישראל באירוויזיון. ישראל הצטרפה לתחרות ב-1973 וזכתה בה ארבע פעמים לאורך השנים. זכייתה האחרונה של ישראל הייתה באירוויזיון 2018 עם השיר "Toy" בביצועה של הזמרת נטע ברזילי.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments