צרפת היא המועדפת עליכם לזכייה באירוויזיון הילדים 2023 עם השיר "Cœur" שיבוצע על ידי הזמרת זואי קלאוזור, כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. הזמרת זכתה ב-19.79% מקולות הגולשים.

בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהמועמדת הפייבוריטית לזכייה באירוויזיון הילדים 2023 היא הזמרת זואי קלאוזור (Zoé Clauzure) עם השיר "Cœur" אשר תייצג את צרפת. הזמרת זכתה בסקר ב-19.79% מקולות הגולשים. אירוויזיון הילדים לשנת 2023, שבסיומו יבחר השיר הזוכה, יתקיים הערב בשעה 17:00 (שעון ישראל).
תוצאות הסקר:

במקום השני עם 18.18% מקולות הגולשים, דורגה הולנד עם השיר "Holding On To You". למקום השלישי עם 10.7% מקולות הגולשים, הגיעה ספרד והשיר "Loviu".

This poll is no longer accepting votes

אירוויזיון הילדים 2023: מי צריך לנצח באירוויזיון הילדים 2023?

אירוויזיון הילדים לשנת 2023 ייערך היום בערב בשעה 17:00 (שעון ישראל) בעיר ניס אשר ממוקמת בדרום מזרח צרפת. צרפת זכתה לארח את התחרות השנה וזאת לאחר זכייתו של הזמר ליסנדרו (Lissandro) בתחרות שנערכה לפני כשנה בארמניה עם השיר "!Oh Maman". זאת תהיה הפעם השנייה שבה צרפת מארחת את התחרות, שנתיים בלבד לאחר האירוח הקודם בפריז.

16 מדינות יתמודדו השנה על המקום הראשון: אוקראינה, איטליה, אירלנד, אלבניה, ארמניה, בריטניה, גאורגיה, הולנד, מלטה, מקדוניה הצפונית, ספרד, פולין, פורטוגל וצרפת המארחת. אליהן יצטרפו גרמניה שחוזרת לאחר שנת היעדרות ואסטוניה שתערוך את הופעת הבכורה שלה בתחרות. מנגד, סרביה וקזחסטן הודיעו על פרישה מהתחרות. זאת תהיה הפעם הראשונה בה כל מדינות הביג 5 (איטליה, בריטניה, גרמניה, ספרד וצרפת) ישתתפו יחדיו באותה שנה.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!