רשת הטלוויזיה הסלובנית הכריזה כי הנציג הסלובני לאירוויזיון 2024 ייבחר דרך משדר טלוויזיוני אשר ייקרא "Misija Malmö". הקדם ייתקיים במהלך חודש ינואר.

רשת הטלוויזיה הסלובנית, RTVSLO, חשפה כי לאחר שנת הפסקה, הנציג הסלובני לאירוויזיון 2024 ישוב להיבחר דרך קדם אירוויזיון. יחד עם זאת, נראה כי הקדם צפוי לעבור השנה מתיחת פנים: את הקדם הוותיק "EMA" יחליף קדם חדש בשם "Misija Malmö" ("המשימה: מאלמו"). חלון הגשת השירים לקדם נפתח אמש ויהיה פתוח עד ה-15 בנובמבר.

לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
כל השירים המוגשים לקדם ייבחנו ע"י שתי וועדות מומחים – וועדה מטעם רשת הטלוויזיה הסלובנית וועדת מומחים בינלאומית. רשת הטלוויזיה הודיעה כי הוועדה תבחן גם שירים של מלחינים אשר הוזמנו ישירות על ידם. בקדם אירוויזיון שייערך במהלך חודש ינואר ייקחו חלק ארבעה מתמודדים בלבד, והמועמדים הסופיים יוכרזו עד ה-11 בדצמבר לכל המאוחר.

החזרת הקדם מגיעה לאחר שנת הפסקה, במהלכה נבחרה באופן ישיר להקת ג'וקר אאוט (Joker Out) אשר ייצגה את סלובניה בתחרות. למרות השמועות המוקדמות, הזמרת רייבן (Raiven) לא נבחרה לייצג את סלובניה באופן ישיר. האם נראה אותה מתמודדת בקדם הקרוב?
סלובניה באירוויזיון 2023

להקת ג'וקר אאוט (Joker Out), שנבחרה בבחירה פנימית, ייצגה את סלובניה עם שירה "Carpe Diem" (בעברית: "נצלו את היום"). סלובניה העפילה לגמר לאחר שסיימה במקום החמישי בחצי הגמר השני עם 103 נקודות, ובגמר הגדול הגיעה למקום ה-21 עם 78 נקודות. זאת הפעם הראשונה מאז 2019 שסלובניה מעפילה לגמר.

מקור: RTVSLO.

אירוויזיון 2024: זו תהיה ההשתתפות ה-29 של סלובניה באירוויזיון. סלובניה הצטרפה לתחרות ב-1993 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 1995 ובאירוויזיון 2001 לאחר שסיימה פעמיים במקום השביעי.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    מחפשים צילום מגנטים? בחרו רק ב- LaVie Photography!