המצעד הישראלי הענק של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון יוצא לדרך בפעם החמישית ברציפות! הצביעו למצעד המסכם של שירי האירוויזיון והקדמי אירוויזיון מכל הזמנים לשנת תשפ"ג. המצעד ישודר בערב סוכות – 29 בספטמבר 2023.

עיצוב לוגו: מיקי רובין

המצעד הישראלי של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון מתקיים גם השנה – בפעם החמישית ברציפות! עם סיום שנת תשפ"ג אנחנו שמחים להזמין אתכם לבחור את השירים הישראליים האהובים ביותר אשר השתתפו באירוויזיון ובקדמי האירוויזיון השונים מאז 1973. המצעד הענק כולל השנה 325 שירים שונים אשר עומדים לבחירה – מתוכם, 45 שירים שהתמודדו בתחרות האירוויזיון, 2 שירים שנבחרו להתמודד באירוויזיון אך חלומם לא התממש (1996 ו- 2020) ו- 278 שירים שהתמודדו בקדמי האירוויזיון לאורך השנים.

המשדר המלא של חשיפת תוצאות המצעד הישראלי הענק של שירי האירוויזיון והקדם אירוויזיון ישודר בערב סוכות, 29 בספטמבר 2023, בשעה 08.00 בבוקר! סמנו ביומנים!

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
זה הזמן להחליט: מהו השיר הטוב ביותר בכל הזמנים? מהו שיר הקדמים הטוב ביותר? לאיזה מקום יגיע השיר של נועה קירל? האם מיכאל בן דוד יצליח לשמור על מקומו בשנה שעברה? כמה שירים תצליח עדן אלנה להכניס למצעד? האם שירי מימון שוב תכבוש את המקום הראשון או שנטע ברזילי תחזור לראש המצעד? כמה שירים תצליח להכניס גם השנה למצעד ירדנה ארזי? כמה שירים יצליח צביקה פיק ז"ל להכניס למצעד? האם פנינה רוזנבלום תכנס למצעד? מה לגבי שימי תבורי? אולי זהבה בן? מה עם דנה אינטרנשיונל? כל התשובות לשאלות הרבות – בידיים שלכם!

רגע לפני ההצבעה – אתם מוזמנים להאזין לכל השירים המתמודדים בקישור הבא. לחצו כאן!

בחרו את 25 השירים הטובים ביותר! הצבעה לפחות מ- 25 שירים לא תספר. ניתן להצביע פעם אחד בלבד.  

* ההצבעה נסגרה *

שימו לב – יש לבחור ב- 25 שירים בדיוק. הצבעה שתכלול בחירה נמוכה מ- 25 שירים תיפסל! לא לשכוח ללחוץ על כפתור ההצבעה הלבן למטה בסוף הרשימה! ניתן להאזין לשירים בלחיצה על הקישור – כאן.
רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

הרשם
שלח התראה
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments