אלבינה ומשפחת קלנדי הם ההרכב המועדף עליכם לייצג את אלבניה באירוויזיון 2023 עם השיר "Duje", כך קבעו הגולשים בסקר שנערך באתר. ההרכב זכה ב- 21.43% מקולות הגולשים.
בסקר שנערך באתר, אתם הגולשים קבעתם שהמועמד המועדף לייצג את אלבניה באירוויזיון 2023 הוא ההרכב של אלבינה ומשפחת קלנדי (Albina & familja Kelmendi) אשר מתמודד בפסטיבל האלבני "Festivali i Këngës"  עם השיר "Duje". ההרכב זכה בסקר ב- 21.43% מקולות הגולשים. הגמר האלבני שבסיומו יבחר השיר לאירוויזיון יתקיים הערב בשעה 22:00.
תוצאות הסקר:

במקום השני (19.64% מקולות הגולשים) דורגה הזמרת אלסה לילה (Elsa Lila) עם השיר "Evita" ולמקום השלישי (16.07% מקולות הגולשים) בחרתם בלהקה טו פארם (2Farm) עם השיר "Atomike".

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את אלבניה באירוויזיון 2023?
דירוג מערכת יורומיקס:

צוות מערכת יורומיקס, שהאזין לשירים, העדיף את הזמרת אלסה לילה כשכל צוות האתר בחר בה בפה אחד. במקום השני דורגה הזמרת פיפי (Fifi) והזמרת ארמה מיצי (Erma Mici) דורגה במקום השלישי. להקת טו פארם שהגיע בקרב מצביעי האתר למקום השלישי, לא זכתה כלל לניקוד מצוות המערכת. כדי לצפות בתוצאות המלאות של דירוג מערכת יורומיקס לחצו כאן.

יוטיוב:

על פי כמות הצפיות ביוטיוב ניתן לזהות שאלבינה ומשפחת קלנדי מובילים גם בכמות הצפיות בעמוד היוטיוב הרשמי של רשת הטלוויזיה האלבנית. עד כה האזינו לשירם כ-470 אלף פעמים. במקום השני בכמות הצפיות מדורגת פיפי עם כ-201 אלף צפיות, ובמקום השלישי בכמות הצפיות מדורגת אלסה לילה עם 154 אלף צפיות.
אלבינה ומשפחת קלמנדי – מי אלה?

אלבינה קלמנדי (Albina Klemendi) היא זמרת מצליחה באלבניה. מגיל קטן בעורת בה תשוקה לעולם המוזיקה, אותה קיבלה ממשפחתה. אלבינה היא הקול מאחורי סינגלים מצליחים באלבניה כמו "Hallakam", "Hajerdin Pasha" ועוד… משפחת קלמנדי הכוללת את הוריה של אלבינה, אחיותיה סידורלה ווסה, ואחיה אלבין, מקווים לייצג את אלבניה באירוויזיון הקרוב עם שירם "Duja" שמדבר על חשיבות המשפחה.

Festivali i Këngës

הגמר האלבני יתקיים הערב בשעה 22:00. שימו לב כי השנה ייבחר הזוכה בפסטיבל על ידי צוות שופטים אך הנציג לאירוויזיון ייבחר לראשונה באמצעות הצבעת הקהל בלבד, לאחר שנים שבהם שלטה בקדם הצבעת השופטים. כך שהזוכה בפסטיבל לאו דווקא יהיה גם הנציג האלבני לאירוויזיון הבא.

במהלך ערבי הפסטיבל יופיעו להקת קאלוש אורקסטרה (Kalush Orchestra) – זוכי אירוויזיון 2022 מטעם אוקראינה, והזמרת גאלה דרגוט (Gala Dragot) – זמרת ממוצא אלבני שמתמודדת השנה בקדם הבלגי.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות ה-19 של אלבניה באירוויזיון. אלבניה הצטרפה לתחרות ב-2004 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2012 לאחר שהזמרת רונה נישליו הגיעה למקום החמישי עם השיר "Suus".
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!