למרות שההחלטה לוותר על קדם האירוויזיון טרם הוכרזה רשמית, ייתכן כי אוסטרליה צפויה לבחור את נציגה לאירוויזיון 2023 בבחירה פנימית לאחר שהמשא ומתן עם הפקת הקדם אירוויזיון מתארך. 

רשת הטלוויזיה של אוסטרליה, SBS, השיקה את לוחות זמני השידור לעונת הטלוויזיה הקרובה, אולם קדם האירוויזיון של אוסטרליה, "Eurovision: Australia Decides" ("אירוויזיון: אוסטרליה בוחרת") אינו מופיע ברשימה ברשימת התכניות הצפויות. בעוד ההחלטה לוותר על הקדם אירוויזיון המקומי אינה הוכרזה רשמית, יתכן שבשל התארכות המשא ומתן עם הפקת התחרות המקומית יוחלט לבחור השנה את הנציג בבחירה פנימית.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בלוג הטלוויזיה האוסטרלי Tv Tonight מדווח כי אין להספיד את הקדם האירוויזיון "Eurovision: Australia Decides", מקורות של הבלוג טוענים שבשלב זה עדיין מתנהל משא ומתן לעריכת התחרות המקומית וברגע שיתאפשר תצא הכרזה רשמית, יתכן שכבר בשבוע הבא. מנהלת הטלוויזיה קתרין פינק (Kathryn Fink) הצהירה מוקדם יותר היום של-SBS אין כרגע מה להודיע ​​וכי "אנחנו עדיין עובדים על כמה פרטים". במידה ומשא ומתן לא יבשיל יאלצו באוסטרליה לבחור נציג לתחרות בבחירה ישירה.

בשנה שעברה, חלון הגשת המועמדות לקדם האירוויזיון האוסטרלי נפתח ב-26 באוגוסט ונמשך כחודש. כעת, בחודש נובמבר, נראה שלוח הזמנים הולך ומתקצר. במידה ויפנו באוסטרליה לבחירת הנציג על ידי וועדה, זו לא תהיה הפעם הראשונה. כך התבצעה הבחירה משנת 2015 עד 2018 ובשנת 2021.
אוסטרליה באירוויזיון 2022

"Not The Same" (בעברית: "לא אותו הדבר") הוא שם השיר שנכתב ויבוצע ע"י הזמר שלדון ריילי (Sheldon Riley), אשר ייצג את אוסטרליה כשיר מספר 8 בחצי הגמר השני של אירוויזיון 2022 שיתקיים ב-12 במאי. השיר נכתב ע"י הזמר עצמו יחד עם קאם נקסון (Cam Nacson) וטימי טמפל (Timi Temple). זהו שירם הראשון באירוויזיון של כל השלושה. השיר מושר בשפה האנגלית ומתאר את סיפור חייו של שלדון. השיר עוסק בזיכרונותיו של הזמר כילד בן 6 אשר אובחן בילדותו בתסמונת אספרגר, גדל בבתים ציבורים, עובר מבית לבית, ולא מסוגל לבטא את מיניותו משום שחי עם משפחה דתית.

אירוויזיון 2023: זו תהיה ההשתתפות השמינית של אוסטרליה באירוויזיון. אוסטרליה הצטרפה לתחרות ב-2015 והגיעה להישגה הטוב ביותר באירוויזיון 2016 לאחר שהזמרת דאמי אים סיימה במקום השני עם השיר "Sound Of Silence".

מקור: Eurovisionfun, Eurovoix
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!