הפרשן הבריטי גרהם נורטון הוא המועמד המועדף להנחות את אירוויזיון 2023. שמות נוספים אפשריים: דאווינה מק'קול, מל גדרויץ' וריילן קלארק-ניל.

על פי טבלאות ההימורים, הפרשן הבריטי גרהם נורטון (Graham Norton) הוא המועמד המועדף להנחות את אירוויזיון 2023 במידה והתחרות תערך בבריטניה. המנחה הותיק, שמוצאו באירלנד, נראה כבחירה הטבעית להנחיית התחרות מאחר והוא משמש כפרשן האירוויזיון הבריטי מאז 2009 ואף הנחה את מופע חגיגות ה- 60 לתחרות שנערך ב- 2015.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
סביר להניח שנורטון לא ינחה את התחרות לבדו, שכן בפעם האחרונה שהנחה את התחרות מנחה בודד הייתה ב- 2013, אז עשתה זאת בכשרון רב פייטרה מיידה (Petra Mede). ולכן, ניתן למצוא בטבלאות ההימורים גם את המנחים דאווינה מק׳קול (Davina McCall) שמנחה את הגרסה הבריטית של "האח הגדול" ו"הזמר במסכה", מל גדרויץ' (Mel Giedroyc) שמנחה את הגרסה הבריטית של "בייק אוף" וריילן קלארק-ניל (Rylan Clark-Neal) שגם הוא מנחה מספר תכניות טלוויזיה ידועות.

למל יש קשר לתחרות האירוויזיון – היא הנחתה בעבר את תחרות הקדם אירוויזיון המקומית ואף פרשנה את התחרות בחצאי הגמר של אירוויזיון 2015. ריילן שימש כשופט בקדם אירוויזיון הבריטי, פרשן את התחרות בחצאי הגמר של אירוויזיון 2018 ואף הגיש את הנקודות של בריטניה ב- 2019.

בשלב זה עדיין לא ברור האם בריטניה אכן תארח את התחרות אך איגוד השידור האירופי הצהיר שתנהל משא ומתן עם רשת הטלוויזיה המקומית אשר זכתה במקום השני באירוויזיון 2022.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!
    מחפשים צלם בר מצווה? בחרו רק ב- LaVie Photography!