נציגת אירוויזיון 1997 ומנחה אירוויזיון 2009 ככל הנראה שוהים בישראל. השניים התבטאו בעבר נגד הלחימה באוקראינים. האם פוגצ'ובה ואורגנט מתכננים לעשות "עליה"?

אחת הזמרות הידועות והמוכרות ביותר ברוסיה ובמדינות ברית המועצות לשעבר, אלה פוגצ'ובה (Alla Pugacheva), שוהה כעת בישראל על פי דיווחים בתקשורת הרוסית. פוגצ'ובה, שייצגה את רוסיה באירוויזיון 1997, עזבה את מדינתה לפני פרוץ הלחימה יחד עם בעלה היהודי, השחקן והקומיקאי מקסים גלקין (Maxim Galkin) ושתי בנותיהם. העזיבה המפתיעה מגיעה על רקע התנגדותו הפומבית של גלקין ללחימה באוקראינה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
על פי הדיווחים, פוג'צובה ובעלה הגיעו לישראל במטוס פרטי ושכרו וילה בקיסריה – שם הם שוהים כעת. באתר הרוסי EG.ru טוענים כי גלקין מנסה להציל את הונו מפני הסנקציות הבינלאומיות כאשר העביר את כספו לחשבון אשר הוא מנהל בבנק מזרחי טפחות בישראל.

לפני יומיים אישרה הזמרת ברשתות החברתיות שעזבה את שטחי רוסיה אך לא חשפה היכן היא שוהה. לטענתה נסעה הזמרת עם משפחתה לחופשה ולמטרות טיפולי הבראה ובקרוב מאוד תשוב לרוסיה. נדגיש שפוגצ'ובה מגיעה לישראל מפעם לפעם, פה היא מטופלת בקליניקה בבעלות אוליגרך ידוע, אשר מספקת לזמרת הידועה טיפולים למחלת הסוכרת.
איוואן אורגנט – אזרח ישראלי!

במקביל, גם מנחה הטלוויזיה הידוע ומנחה אירוויזיון 2009 – איוואן אורגנט (Ivan Urgant), נחת לאחרונה בישראל עם רעייתו וילדיו. עם פרוץ הלחימה בין רוסיה לאוקראינה פרסם אורגנט ברשתות החברתיות פוסט נגד הלחימה. מיד לאחר פרסום הפוסט הורדה תוכניתו "אורגנט בערב" ששודרה בערוץ הראשון הממלכתי-רוסי במשך 10 שנים ברציפות.

איוואן אורגנט הוא מנחה טלוויזיה רוסי-יהודי שקיבל אזרחות ישראלית בשנת 2018. האתר הרוסי EG.ru טוען שגם אורגנט שומר את הונו בבנקים ישראליים. אורגנט לא חושף באופן רשמי את מיקמו אך היום אישר בדף האינסטגרם שלו שיצא לחופשה והבטיח: "אל תלחצו. אחזור בקרוב".
כזכור, איגוד השידור האירופי נקט במדיניות חסרת תקדים בה הוא הדיח את רוסיה מהשתתפותה באירוויזיון 2022 על רקע פלישת כוחות הצבא הרוסי אל שטחי אוקראינה. "ההחלטה משקפת את החשש שלאור המשבר חסר התקדים באוקראינה, השתתפותה של רוסיה בתחרות השנה תביא לפגיעה במוניטין של בתחרות האירוויזיון. אנו מחוייבים להגן על ערכי התחרות המקדמת חילופי דברים והבנה בינלאומיים, מקרבת קהלים, חוגגת גיוון באמצעות מוזיקה ומאחדת את אירופה על במה אחת", הצהיר איגוד השידור האירופי בעקבות ההדחה של רוסיה מהתחרות.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!