רשת הטלוויזיה האירית מפרסמת היום את סדר ההופעות הרשמי לקראת הקדם אירוויזיון המקומי שייערך מחר.

כזכור, לראשונה מאז 2015, בחרה אירלנד להחזיר את קדם האירוויזיון שדרכו ייבחר הנציג האירי לאירוויזיון 2022. בין השנים 2016-2021 נבחרו הנציגים לתחרות בבחירה פנימית אך הדבר הוביל את אירלנד להישגים נמוכים בתחרות, כולל פעמיים ברציפות במקום האחרון. השנה הוחלט לשנות כיוון ולהחזיר את קדם האירוויזיון לאחר הפסקה של שבע שנים.

 

ששת השירים המתחרים בקדם האירוויזיון האירי כחלק משידור מיוחד של התכנית "The Late Late Show" נחשפו. השירים הושמעו בתכנית של ריאן טוברידי (Ryan Tubridy) ברדיו של RTÉ. השירים המשתתפים בקדם נחשפו בזה אחר זה, כאשר מידי יום נחשף שיר אחד (עד היום).

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
לרשת הטלוויזיה האירית הוגשו 320 שירים, ומתוכם נבחרו שישה מתמודדים שישתתפו בקדם שייערך מחר בערב כחלק משידור מיוחד של התכנית "The Late Late Show". הזוכה בתחרות ייבחר ע"י שקלול של הצבעת הקהל, הצבעת שופטים, ולראשונה – הצבעת צוות שופטים בינלאומי.

רשימת המשתתפים לפי סדר הופעתם:

השירים והאמנים המתחרים הם:

  1. Patrick O’Sullivan – One Night, One Kiss, One Promise
  2. Janet Grogan – Ashes of Yesterday
  3. Brendan Murray – Real Love
  4. Miles Graham – Yeah, We're Gonna Get Out It
  5. Rachel Goode – I’m Loving Me
  6. Brooke – That’s Rich

לחצו על שם השיר להאזנה!

סקר: איזה שיר צריך לייצג את אירלנד באירוויזיון 2022?

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את אירלנד באירוויזיון 2022?
בין האמנים המשתתפים ניתן למצוא שם מוכר, ברנדן מארי (Brendan Murray) שייצג בעבר את אירלנד בשנת 2017 עם השיר “Dying to Try”. מארי הגיע למקום 13 בחצי הגמר.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 55 של אירלנד באירוויזיון. אירלנד הצטרפה לתחרות האירוויזיון בשנת 1965 ומאז הספיקה לזכות 7 פעמים בתחרות. אירלנד היא המדינה עם כמות הזכיות הגבוה ביותר מבין כל המדינות המשתתפות. בנוסף, אירלנד היא המדינה היחידה שזכתה 3 פעמים ברצף (1992, 1993, 1994).

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!