האזינו: הערב נחשפו ששת השירים המתמודדים לייצג את מקדוניה הצפונית באירוויזיון. ההצבעה לשירים נפתחה ותיסגר ב- 4 בפברואר.

רשת הטלוויזיה של מקדוניה, MRT, חשפה הערב את ששת השירים המתמודדים בקדם אירוויזיון. השירים המתמודדים צולמו כקליפ ונחשפו לקהל הרחב וכעת קהל הצופים מוזמן להצביע לשיר המועדף עד ל- 4 בפברואר. השיר הזוכה ייבחר על ידי קהל המאזינים המקומי וצוות שופטים בינלאומי – בדומה לשיטת הבחירה של צ'כיה. הזוכה בתכנית יזכה לייצג את מקדוניה הצפונית באירוויזיון 2022.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אלו האמנים, השירים והיוצרים שיתמודדו בקדם האירוויזיון:

1. Kaly (Kalina Velkovska) — “Love and Light
2. Yon Idy — “Dreams
3. Lara Ivanova — “Flower of Sorrow
4. Viktor Apostolovski — “Superman
5. Andrea Koevska — “Circles
6. Ris Flower — “Flying to Berlin

סקר: איזה שיר צריך לייצג את מקדוניה הצפונית באירוויזיון 2022?

This poll is no longer accepting votes

סקר: איזה שיר צריך לייצג את מקדוניה הצפונית באירוויזיון 2022?
את השיר של לארה איוונובה כתבו רוברט בילבילוב (Robert Bilbilov) ורובין זימבקוב (Robin Zimbakov) שכתבו יחד את השיר "Green Forces" שייצג את מקדוניה הצפונית באירוויזיון הילדים 2021 והגיע למקום ה- 9. בילבילוב היה שותף גם בכתיבת השיר "Proud" שביצעה תמרה טובדסקה (Tamara Todevska) באירוויזיון 2019 והגיע למקום 7 בגמר הגדול. בילבילוב כתב גם את השיר "Autumn Leaves" שייצג את מקדוניה ב- 2015.

את השיר של לארה איוונובה עיבד דארקו דימיטרוב (Darko Dimitrov) שמעורב עד כה ב- 12 שירים שהתמודדים באירוויזיון. כמו “Ninanajna” שייצג את מקדוניה הצפונית ב- 2006, “Proud” שהביא למקדוניה את המקום ה- 7 בגמר 2019, ו- “Loco Loco” שהביא לסרביה ב- 2021 את המקום ה- 15. דארקו אחראי גם על השיר שייצג את מונטנגרו באירוויזיון 2022 הקרוב.

דאבור יורדנובסקי (Davor Jordanovski) ווסנה מאלינובה (Vesna Malinova), שכתבו יחדיו את השיר של קאלי (Kaly), כתבו בעבר את השיר הבולגרי לאירוויזיון הילדים 2021 – "Voice Of Love" שהגיע למקום 15. דאבור כתב גם את השיר המקדוני לאירוויזיון 2021 "Here I Stand" שהגיע למקום 15 בחצי הגמר.

ולדימיר דויצ'ינובסקי (Vladimir Dojčinovski), שעומד מאחורי השיר של ויקטור אפוסטולובסקי (Viktor Apostolovski) כתב את השיר "Rusinka" שהגיע למקום 16 בחצי הגמר של אירוויזיון.

אלכסנדר מסבסקי (Aleksandar Masevski), שעומד מאחורי השיר של אנדראה קואבסקה (Andrea Koevska) כתב את השירים המקדוניים לאירוויזיון הילדים בשנים 2016 ("Love Will Lead Our Way" שהגיע למקום 12) ו- 2017 ("Dancing Through Life" שהגיע למקום 12).

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 21 של מקדוניה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ה- 7 באירוויזיון 2019 השיר "Proud" בביצוע של תמרה טודסקה (Tamara Todevska).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!