מתמודד "אקס פקטור לאירוויזיון", מיכאל בן דוד, חושף שאינו מתעלם מהתגובות והביקורות ברשתות החברתיות – ויש לו מסר חשוב לכל אותם אנשים שידם קלה על המקלדת.

מיכאל בן דוד. צילום: מור צידון

מיכאל בן דוד, מתמודד "אקס פקטור" שיתמודד מחר על אחד משני הכרטיסים האחרונים בגמר התחרות, עשוי למצוא את עצמו בקרוב מאוד כנציג ישראל באירוויזיון 2022. אך עם התכניות לעתיד, הוא לא יכול להתעלם מהתגובות והביקורות שהושמעו לעברו בילדותו ונשמעים גם כעת ברשתות החברתיות.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
כבר בתחילת העונה, לפני האודישן הראשון ב"אקס פקטור", סיפר הזמר בן ה- 25 מפתח תקווה שיש לו אישיות מוגזמת וקיצונית – ובשל כך סבל בילדותו מחרמות והתנכלויות מצד ילדים דאגו לומר לו כל הזמן כמה קולו הגבוה נוראי. אך גם כעת, כשהוא מופיע מידי שבוע בפריים טיים של ערוץ רשת 13, התגובות האלה לא נעלמו.

בפוסט מרגש ביותר כתב מיכאל בדף האינסטגרם שלו: "'מוחצן מידי, תיאטרלי מידי, מוקצן ברמה מבחילה, נשי שבא להקיא, מעורר אנטיגוניזם, בושה למדינה, לא תהיה לו קריירה בארץ בחיים…' אהובים שלי, אני קורא את הטוב וגם לעיתים את הרע".
"הדבר העיקרי שאני רוצה לכתוב לכל אחד ואחת מכם, תעשו תמיד מה שאתם אוהבים בראש מורם, בכבוד עצמי והכי חשוב לתת לעצמכם את מלוא הערכה והאהבה. אין לי כלום מלבדי לא משנה באיזה צבע אהיה, אילו בחירות אעשה ואת מי אבחר לאהוב. אל תתנו לאף אחד להגיד לכם מי אתם ומה אתם מסוגלים לעשות 💚💙💛💜 ".
הפוסט המרגש זכה למאות תגובות תומכות ואלפי לייקים. ולנו נותר לומר למיכאל: "כל התגובות הם רעשי רקע! תאמין בעצמך! רק אתה יודע מה טוב בשבילך! תמיד יש כאלה שמתחברים וכאלה שפחות… אבל כשאתה שלם עם מה שאתה עושה – שום רעש רקע לא צריך להזיז לך! אתה מוכשר ומהמם ולא צריך להשתנות בשביל אך אחד! תיהיה גאה בעצמך וכך תסחוף את כולם יחד איתך!

מתרגשים? גם אנחנו! עקבו אחרינו גם באינסטגרם שם תוכלו להתעדכן באופן שוטף על כל החדשות והפרטים!!! לחצו כאן!!!

 

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!