אתם קבעתם: ענבל ביבי נבחרה שוב לביצוע הטוב ביותר בשלב רבע הגמר בפרק 30. ענבל זכתה ב- 31.83% מקולות הגולשים. לינט, שהודחה בפרק האחרון, הגיעה אל המקום השני.

ענבל ביבי. צילום: נוי דקל. רשת 13

בפרק הראשון של שלב רבע הגמר התמודדו משתתפי "אקס פקטור לאירוויזיון" זה נגד זה בשיטת הדו-קרב, כשבסיום הפרק לינט סיימה את דרכה בתחרות – דבר אשר עורר סערה בקרב צופי התכנית. גם הפעם ערכנו סקר בו אתם קבעתם, שוב, שענבל ביבי היא המתמודדת אשר הגולשים שלנו הכי אהבו. הביצוע המרשים של ביבי לשיר "Goodbye Yellow Brick Road" (במקור של אלטון ג'ון) נבחר על ידי 31.83% מהגולשים שלנו לביצוע הטוב ביותר בפרק 30.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
ענבל בחרה לבצע בדו קרב את השיר "Goodbye Yellow Brick Road" (במקור של אלטון ג'ון). כבר מתחילת הביצוע ניתן להבחין בייחודיות של ענבל, מבחינה קולית וגם מבחינת הנוכחות על הבמה. הדיוק הקולי שלה ביחד עם הרגש פשוט עובדים ביחד. בהתייחסות לכל הביצועים של ענבל בתכנית, אני מרגישה שהיא מסוגלת להתחבר לכל סגנון ולהגיש אותו מושלם.

"את שרת כמו פיה, כמו מים. זה כאילו באת לפה והראת לנו מי בעל הבית בסופר באפס מאמץ" אמרה נטע. ג'ורדי הוסיף "קודם כל את כוכבת. נקודה. יש לך קול נורא ייחודי, נורא מחוספס. את מטורפת, הייתי שולח אותך עכשיו". "אני חייב להסכים, אני מכור אלייך, למה שאת מביאה. היו רגעים שיותר אהבתי בביצוע רגעים שפחות אהבתי בביצוע, זה באמת לא משנה, מדהימה" אמר רן. מרגול שיתפה "את זוהרת. את טובה כל כך, את מעניינת, את חודרת. זאת סופרסטארית".
אל המקום השני הגיעה לינט, למרות שהשופטים בחרו להדיח את הזמרת המוכשרת, שביצע את השירים "Someone Like You" (של אדל) ו"טיפת מזל" (של זהבה בן) עימם זכתה ב- 31.02% מקולות הגולשים. במקום השלישי דורג הפעם שחר עדוי עם 25.2% מקולות הגולשים. אלי חולי מגיע לראשונה למקום הרביעי והאחרון עם 11.95% מקולות הגולשים.

This poll is no longer accepting votes

מי העניק את הביצועים הטובים ביותר בחלקו הראשון של רבע הגמר?
הפרק הבא ישודר הערב, 18 בינואר, בשעה 21.15 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!