אתם קבעתם: ענבל ביבי נבחרה לביצוע הטוב ביותר בשלב מבחן האירוויזיון בפרק 29. ענבל זכתה ב- 27.92% מקולות הגולשים. מיכאל בן דוד הגיע אל המקום השני.

ענבל ביבי. צילום: נוי דקל. רשת 13

בפרק האחרון התמודדו יתר משתתפי "אקס פקטור לאירוויזיון" בשלב מבחן שירי השופטים – כשבסיום הפרק רון ושירן סיימו את דרכם בתחרות. גם הפעם ערכנו סקר בו אתם קבעתם שענבל ביבי היא המתמודדת אשר הגולשים שלנו הכי אהבו. הביצוע המרגש של ביבי לשיר "עכשיו מעונן" (במקור של אביב גפן) נבחר על ידי 27.92% מהגולשים שלנו לביצוע הטוב ביותר בפרק 29.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
ענבל בחרה לבצע במבחן שירי האירוויזיון את השיר "עכשיו מעונן" (במקור של אביב גפן). ביבי ביצעה את השיר עם רגש, וניתן לראות זאת. בפזמון היא הפגינה יכולות ווקאליות, אך למרות זאת היא מסוגלת ליותר. לטעמי השיר התאים לה, ענבל הגישה את הטקסט בצורה מאוד אינטליגנטית ועמוקה. אני באופן אישי מאוד מעריך את ענבל כזמרת, אך למרות זאת אני בספק אם היא תבלוט בתחרות האירוויזיון, מאחר ופופ המזכיר את ענבל הוא הז'אנר המוביל בתחרות. אך מוקדם לדעת.

"קצרה הידיעה מלהגיד איזו זמרת פנטסטית את, ואיזו רוקיסטית מפחידה את", אמרה מרגיל. "את הפייבוריטית שלי, הלוואי ותזכי לייצג אותנו באירוויזיון. יש בך את הפגיעות שאנחנו מחפשים, ואני מזדהה איתך, את מיד נוגעת בלב. זה הביצוע הכי יפה שהיה פה", הוסיפה מירי. "זה היה ביצוע מדהים. באת ללא שופוני, עם הרבה קונפליקט". אמר אביב. "איך שהיא מתחילה לשיר אני מתרסק. לחלוטין אני רואה אותה באירוויזיון". אמר רן.
אל המקום השני הגיע, כאמור, מיכאל בן דוד שביצע את השיר "עץ ירוק מפלסטיק" (של מרגול) עימו זכתה ב- 25.52% מקולות הגולשים. במקום השלישי דורג הפעם עילאי אלמקייס עם 24.94% מקולות הגולשים. לינט מגיעה למקום הרביעי עם 18.18% מקולות הגולשים ואת הרשימה סוגרים שוב רון ושירן עם 3.44% מקולות הגולשים.

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה ביצוע היה הטוב ביותר במבחן שירי השופטים?
הפרק הבא ישודר הערב, 16 בינואר, בשעה 21.15 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!