אתם קבעתם: שחר עדוי נבחר לביצוע הטוב ביותר בשלב מבחן האירוויזיון בפרק 28. עדוי זכה ב- 32.70% מקולות הגולשים. למרבה ההפתעה, עדי כהן שהודחה מהתוכנית, הגיע אל המקום השני.

שחר עדוי. צילום: נוי דקל. רשת 13

בפרק האחרון התמודדו משתתפי "אקס פקטור לאירוויזיון" בשלב מבחן שירי השופטים – כשבסיום הפרק עדי כהן סיימה את דרכם בתחרות. גם הפעם ערכנו סקר בו אתם קבעתם, בפעם השנייה ברציפות, ששחר עדוי הוא המתמודד אשר הגולשים שלנו הכי אהבו. הביצוע המרגש של עדוי לשיר "אני אש" (במקור של רן דנקר) נבחר על ידי 32.70% מהגולשים שלנו לביצוע הטוב ביותר בפרק 28.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
שחר בחר לשיר את השיר "אני אש" (במקור של רן דנקר) כשמילות השיר מתקשרות לכך ששחר איבד את אימו בגיל צעיר בעקבות מחלת הסרטן. שחר מבצע את השיר מתוך מקום מאוד עמוק ופנימי, מרגש בצורה שלא ניתן לתאר. יתכן שלשחר אין את הקול הכי גדול ומרשים, אבל דווקא משהו בהגשה שלו ובדיוק המוזיקלי שלו פשוט מצמרר כל פעם מחדש. ביצוע מעולה. שחר אתה מוזיקאי בחסד עליון.

"בלי להתלהם, בלי להשתגע, גם כשהגיעו התופים נשארת ברמה שלך, לא שאגת, לא הצטעצעת,  אתה מותק מזוכך!", אמרה מרגול. "הרבה פעמים עולה מתמודד ומספר שהוא הולך לשיר משהו מאוד אישי, ואז מתחיל השיר ואתה תוהה איפה הסיפור ואיפה מה שהוא באמת ביצע? אתה הבאת ביצוע יפהפה, פצוע, מאוד אישי שלך", אמר רן דנקר. "אני מדמיין אותך עולה על הבמה של האירוויזיון, וזה כבר מעניין. יש כאן דור חדש של אנשים שנראים כמוך, והם דתיים, והם שוברים סטריאוטיפים, ואני מאוד שמח – זה לא מובן בכלל!", אמר רן. "אתה כל כך אמיתי, אין בך שמץ של מניפולציה. הכישרון הכי גדול שלך הוא בכלל לא קשור למוזיקה, הוא קשור לאישיות שלך ולאמת", אמרה מירי.
במקום השני, למרבה ההפתעה, דורגה כאמור עדי כהן שביצעה את השיר "אלימות" (של אביב גפן) עימו זכתה ב- 23.22% מקולות הגולשים. דירוגה של עדי במקום השני נחשב מפתיע ביותר לאור העובדה שהשופטים החליטו להדיח אותה מהתחרות.

במקום השלישי דורג הפעם אלי חולי עם 17.06% מקולות הגולשים. ספיר סבן, שנבחרה בפעם האחרונה למצטיינת דיי מזמן (בפרק השלב הגורלי), מגיעה למקום הרביעי עם 14.22% מקולות הגולשים ואת הרשימה סוגרת שוב אנה סטפני עם 12.80% מקולות הגולשים.

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה ביצוע היה הטוב ביותר במבחן שירי השופטים?
הפרק הבא ישודר הערב, 11 בינואר, בשעה 21.15 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!