אתם קבעתם: שחר עדוי הפתיע עם הביצוע הטוב ביותר בשלב מבחן האירוויזיון בפרק 26. שחר זכה ב- 30.51% מקולות הגולשים. ענבל ביבי במקום השני.

שחר עדוי. צילום: אוהד קב. רשת 13

הפתעה! בפרק האחרון התמודדו משתתפי "אקס פקטור לאירוויזיון" בשלב מבחן האירוויזיון – כשבסיום הפרק גאיידה ושחר אדמוני סיימו את דרכן בתחרות. גם הפעם ערכנו סקר בו אתם קבעתם, לראשונה, ששחר עדוי היא המתמודד אשר הגולשים שלנו הכי אהבו. הביצוע המפתיע של שחר לשיר "דיווה" (במקור של דנה אינטרנשיונל) נבחר על ידי 30.51% מהגולשים שלנו לביצוע הטוב ביותר בפרק 26.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
שחר בחר להפתיע את כולם ובחר לבצע הערב את "דיווה" (במקור של דנה אינטרנשיונל שייצג את ישראל וזכה באירוויזיון 1998). שחר עומד על הבמה, בחליפה וורודה, ולצידו פסתרן שמנגן על פסנתר ומלווה את השיר. שחר לוקח את השיר לכיוון אחר לגמרי. שחר הוא זמר מהפנט עם המון כריזה, מעניק הערב ביצוע קולי מרהיב עם צלילים נמוכים וגבוהים, המון כוונה, כריזמה ואומץ. אהבתי מאוד. שחר חייב להמשיך לשלב הבא!

"אתה עילוי של זמר. אתה פשוט כזה אינטליגנט ומרגש. אתה אנטיתזה לסטריאוטיפים. בחור עם פאות ששר 'דיווה' – אין לתאר! אני פשוט מוקסמת ממך!", אמרה מרגול. "אני לא מצאתי את העומק בשיק עד שזה הגיע לפה שלך, השיר קיבל המון כוונה. בגלל שלא היה פה שואו נורא גדול, פתאום זה הגיע אליי. וזה דבר נורא גדול לעשות לשיר", אמרה מירי. "אתה קסם, יש לך כריזמה ואתה באמת מחזיק הכל בלי לעשות כלום", אמר משה פרץ.
במקום השני, קרוב מאוד למקום הראשון, דורגה ענבל ביבי שביצעה את השיר "Ne Partez Pas Sans Moi" (של סלין דיון) עימו זכתה ב- 26.10% מקולות הגולשים. במקום השלישי דורג הפעם עילאי אלמקייס עם 14.75% מקולות הגולשים. לינט מגיעה רק למקום הרביעי עם 13.56% מקולות הגולשים. גאיידה במקום החמישי עם 5.59% מקולות הגולשים, שחר אדמוני במקום השישי עם 5.42% מהקולות, ואת הרשימה סוגרים שוב רון ושירן עם 4.07% מקולות הגולשים.

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה ביצוע היה הטוב ביותר במבחן האירוויזיון?
הפרק הבא ישודר הערב, 6 בינואר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!