אתם קבעתם: מיכאל בן דוד העניק את הביצוע הטוב ביותר בשלב כסא ההדחה בפרק 24. מיכאל זכה ב- 40.67% מקולות הגולשים. ליה נביפור במקום השני.

מיכאל בן דוד. צילום: אוהד קב. רשת 13

עם השלמת בחירת הנבחרת החל שלב ההדחות בפרק בו התמודדו נבחרת הבנים ונבחרת הצעירים של 'אקס פקטור לאירוויזיון 2022'. עם סיום הפרק ערכנו סקר באתר שלנו בו אתם קבעתם, לראשונה, שמיכאל בן דוד הוא המתמודד אשר הגולשים שלנו הכי אהבו בפרק ההדחה של 'אקס פקטור' ששודר ביום ראשון. הביצוע של מיכאל ללהיט האייטיזי "It's A Sin" (במקור של פט שופ בויז) נבחר על ידי 40.67% מהגולשים שלנו לביצוע הטוב ביותר בפרק 24.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
מיכאל בחר לשיר הערב את "It's A Sin" (במקור של הפט שופ בויז) והוא פותח את שלב ההופעות החיות כשהוא מציב רף גבוה מאוד. מיכאל מבצע את השיר כשהוא מלווה על ידי רקדנים והוא רוקד יחד איתם! ביצוע קולי מדהים. למיכאל קול של מלאך וזה לא פשוט לדייק תוך כדי ריקוד. נאמבר מאוד "אירוויזיוני", ברמה מאוד גבוהה, אבל גם דיי מיושן. מיכאל הוכיח שהוא אחד הפרפורמרים הטובים העונה – רק צריך למצוא את השיר הנכון עם הופעה שעדיין לא נראתה על הבמה באירופה.

"זה פשוט וואו, מעט מאוד פרפורמרים יודעים להחזיר נאמבר כזה ולשיר אותו בלייב. זו קפיצת מדרגה ונסיקה מטורפת. אני נפעמת", אמרה נטע. "אני פחות מתחבר לז'אנר הזה, אבל אני כן מבין למה זה עובד, ואני כן חושב שאם אתה תיסע לאירוויזיון, נצטרף לראות איך בוחרים לך משהו שלא הופך את זה למיושן או משהו שכבר ראינו", אמר רן.
במקום השני בסקר שלנו שוב דורגה ליה נביפור שביצעה את השיר "The Middle" עימו זכתה ב- 26.49% מקולות הגולשים. במקום השלישי דורג הפעם אלי חולי עם 16.60% מקולות הגולשים. עילאי אלמקייס מפתיע לרעה ומגיע רק למקום הרביעי עם 9.70% מקולות הגולשים בלבד. שחר עדוי במקום החמישי עם 4.1% מקולות הגולשים, ואת הרשימה סוגרת שחר אדמוני עם 2.43% מקולות הגולשים.

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה ביצוע היה הטוב ביותר קרב הענקים?
הפרק הבא ישודר הערב, 30 בדצמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!