אתם קבעתם: לינט נתנה את הביצוע הטוב ביותר בשלב הגורלי של בחירת נבחרת הבוגרים וההרכבים. לינט זכתה ב- 47.02% מקולות הגולשים. טרנטה גרוב מאשין במקום השני.

לינט. צילום: אוהד קב. רשת 13

בפרק האחרון מירי ומרגול בחרו את המתמודדים הסופיים שנכנסו לנבחרת הבוגרים וההרכבים של 'אקס פקטור לאירוויזיון 2022'. עם סיום הפרק ערכנו סקר באתר שלנו בו אתם קבעתם שלינט היא המתמודדת אשר הגולשים שלנו הכי אהבו במהלך הפרק של 'אקס פקטור' ששודר ביום חמישי. הביצוע של לינט לשיר "חומות חימר" (במקור של מרגול) נבחר על ידי 47.02% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך בחירת נבחרת הבוגרים וההרכבים.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
לינט בחרה לשיר בשלב הגורלי את "חומות חימר" (במקור של מרגלית צנעני), שיר אותו לינט שרה בהופעותיה בטורקית ובעברית, ועושה את זה בדיוק קולי מרהיב במיוחד. היא לקחה את השיר והפכה אותו לשלה. ישבתי מהופנט מול המסך ופשוט מתפעל מהיכולות שלה. משהו בביצוע הזה פשוט ריתק אותי. אחרי ביצוע כזה לינט חייבת להיכנס לנבחרת! מדהים!

"פירקת לגורמים. עשית לי כבוד גדול שבכלל שרת את השיר הזה", אמרה מרגול. "אני ישבתי פה ואת ניגנת לי על הגוף. לא ידעתי מה קורה לי, את מלכותית", אמרה נטע. "את נורא מפוארת וזה מקסים, את שרה פשוט מדהים", אמר אביב. "אני רק רוצה להודות לאבא שלי שכל הזמן משמיע לי דברים מהעולם, והוא משגע אותי עלייך כבר שנים. סוף סוף יש את התיקון הזה שכולם יידעו מי את, וזה בשבילי סגירת מעגל מטורפת. קחי כיסא, קחי שניים!" אמרה מירי.
במקום השני בסקר שלנו דורגה הלהקה טרנטה גרוב מאשין עם השיר "Make Hafla Not War" (שיר מקורי). הלהקה זכתה ב- 29.17% מהקולות הגולשים. במקום השלישי דורגו רון ושירן עם 14.29% מקולות הגולשים ואילו עדי כהן ולירון לב מדורגים במקום הרביעי עם 9.52% מקולות הגולשים.

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה ביצוע היה הטוב ביותר בשלב הכסאות של נבחרת הלהקות והבוגרים?
השלב הגורלי בו יבחרו  הצעירים ישודר ביום חמישי, 23 בדצמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!