נבחרת הבנים של נטע ברזילי נבחרה בסיום שלב הכסאות ששודר הערב: אלישע נחמיאס, מיכאל בן דוד, שחר עדוי ואלי חולי ממשיכים במירוץ לקראת אירוויזיון 2022. סיכום פרק 22.

נבחרת הבנים של אקס פקטור. צילום: אוהד קב. רשת 13.

הערב אנחנו ממשיכים עם בחירת המתמודדים הסופיים של נבחרת הבנים של נטע ברזילי ב"אקס פקטור לאירוויזיון". על הבמה ארבעה כסאות ריקים, כל מתמודד שנטע תרצה שימשיך לשלב הבא יתיישב על כיסא, ברגע שארבעת הכסאות מלאים ונטע תרצה שמתמודד נוסף ימשיך לשלב הבא, היא תצטרך לוותר על מתמודד שכבר יושב על הכיסא.

בסיום הפרק יבחרו ארבעת המתמודדים שיכנסו לנבחרת מטעם נבחרת הבנים, כשאחד מהם עשויי להיות נציג ישראל לאירוויזיון 2022. מתחילים!

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
הצביעו לסקר שלנו: איזה ביצוע היה הטוב ביותר לדעתכם?

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה ביצוע היה הטוב ביותר בשלב הכסאות של נבחרת הבנים?
אלישע נחמיאס

אלישע בחר לשיר הערב את "קוצים" (במקור של אביב גפן ועידן רייכל) והוא עושה זאת כשהוא מביע את השיר בצורה מדהימה. יש לאלישע כשרון בלתי נדלה והוא שוב מצליח להרשים אותי בדיוק הקולי בדיוק כמו באודישן הקודם. מרגש.

"כששרת את השיר הזה אני מרגיש אלייך סוג של קשר כי גם דמות האב ביאסה גם אותי וגם אותך. הרי ילד זה כמו אדמה טריה, במקום שיזרעו פרחים ותקוות, זרעו בנו קוצים, והקוצים גדלים כמוך וכמוני ומהלכים בעולם הזה. יש לך קול נפלא, יש בך המון אמת שצריכה לזרוח", אמר אביב. "אתה פשוט מרגש בצורה בלתי רגילה, אבל אני מרגיש שזה היה ביצוע קצת פחות טוב שלך", אמר רן. "אתה מביא לכאן איזשהו שקט ותום ואור שמעטים יכולים להביא" אמרה נטע.

אלישע נחמיאס מתיישב ראשון על הכיסא.

גיא סימס

גיא בחר לשיר בשלב זה את "כפרה שלי" (במקור של רביד פלוטניק) ועושה עם המון חן! המצלמה בהחלט אוהבת אותו! לעיתים הוא נשמע כמו החיקוי של המקור, ולא תמיד הוא מדוייק… אבל יש בזה המון פאן. האם זה מספיק כדי לעבור לשלב הבא? לא בטוח…

"הקסם לא קרה הפעם, לא היית בטון, השיר לא התאים לך", אמר אביב. "התו בהתחלה לא היה בסולם, ואז זה גם זז למקומות, לא אודישן טוב בכלל", אמרה מירי. "יש משהו בנוכחות הבימתית שלך, שהיא שובבה, מזמינה, מלאה בחן. הביצוע שלך לא הפיל אותי מקצועית".

גיא  מתיישב על הכיסא ליד אלישע.

מיכאל בן דוד

מיכאל בחר לשיר את "California Dreamin'" (במקור של The Mamas & the Papas) ומתחיל אותו כל כך רגוע, נקי ויפה… מיכאל מרגיש על הבמה כמו בבית, הוא שולט בה! יחד עם זאת נראה שקרה משהו על הבמה ומיכאל לא מרוצה. המעבר לקראת הפזמון האחרון היה מעולה, ועם כל הדרמה שנבנתה בקטע הזה כבר יכולתי לראות אותו על הבמה באירוויזיון! מיכאל בהחלט הפתיע אותי בענק לעומת האודישן הקודם! אין מצב שהוא לא ממשיך לשלב הבא.

"ההתחלה שלך הייתה מאוד מרגשת, אני מרגיש שמלחץ אתה קצת משחק לפעמים. בא לי לראות את ההופעה הזאת עוד פעם", אמר רן. "זה היה מאוד מאוד טוב. מרגש ואותנטי זה לא. לא האמנתי לו לשום מימיקה, לשום מילה", אמר אביב. "אני לא חושבת שראינו היום שלושים אחוז ממה שאתה יכול לעשות, אבל אין ספק שאתה מקבל כיסא", אמרה נטע.

מיכאל מתיישב ליד גיא ואלישע.

יוחאי מורנו

יוחאי החליט שהיום הוא שר את "בלוז כנעני" (במקור של אהוד בנאי). משהו בביצוע לא עבד לי, הייתה חסרה לי אנרגיה ותשוקה. היה חסר לי הרצון של יוחאי להיות בתחרות הזו ולהילחם על המקום שלו. בנוסף, הביצוע הזה חיזק את מה שחשבתי בפעם הקודמת: הסגנון המוזיקלי שלו מאוד "ישראלי" ולא מתאים לאירוויזיון. אני חושש שהפעם זה לא. סליחה.

"כשהתחלת זה היה קסום, ואתה גם מנגן נורא יפה על הגיטרה, זה נורא ישראלי אבל אני לא יודעת אם זה מתאים לאירוויזיון. אני נורא אוהבת אותך", אמרה מירי. "מאוד אהבתי. בשורה התחתונה, אני יכול להגיד לך אירוויזיון – לא, זאפה – כן!", אמר אביב. "בפעם הקודמת שהייתה פה לא הצלחתי לתת לך את האישור שלי, בדיוק מאותה הסיבה שקשה לי שוב היום. זה השיר שאני הכי אוהבת בעולם אבל לא הייתה שם פרשנות רגשית בעיניי", אמרה נטע.

יוחאי לא מקבל כיסא ומסיים את דרכו בתכנית.

אלי חולי

אלי בחר לשיר הערב את "Broken Strings" (במקור של ג'יימס מוריסון) וזו בחירה שכל כך מתאימה לו! לאלי יש את החותם הקולי שלו וכששומעים אותו אי אפשר להתבלבל ולחשוב שזה זמר אחר – וזה הדבר הכי חשוב שיהיה לזמר! אלי חולי נתן ביצוע מעולה, הוא בנה את השיר בצורה נכונה, דייק מבחינה קולית, היה בטוח בעצמו על הבמה. מה צריך יותר מזה? הרשים אותי מאוד.

"אני חושב שאתה שר מדהים, אבל אני מרגיש שאתה לא הולך עד הסוף ואני לא יודע למה. אני חושב שאתה זמר ענק ויש לך יכולות אדירות", אמר רן. "למרות שאתה צעיר מאוד, אתה מאוד מבין מה אתה שר עשית את זה בחן רב ואתה מצוין", אמרה מרגול. "יש לך טייקים של פופ, כמוזיקאי, מושלמים, ולאירוויזיון אתה האדם המושלח להישלח לאיטליה", אמר אביב.

אלי מתיישב ליד מיכאל, גיא ואלישע.

אביב חרזי

אביב בחר לשיר בשלב הגורלי את השיר "לך עם האמת שלך" (במקור של עדן מאירי). אביב הוא זמר מאוד מוזיקלי וכשרוני. יש בו המון כנות פנימית שמצליחה להגיע אליי דרך הטלוויזיה. באודישן הקודם הוא ביצע את "מציאות אחרת" של אייל גולן, שגם זה היה שיר מזרחי. אני חושב שאביב צריך לקבל כיסא, אבל בבקשה, בפעם הבאה אני מקווה שיביא איזשהו שיר מכיוון מוזיקלי שונה שאותו הוא יצליח להפוך לשלו.

"אתה נהדר בעיניי, יש לך קול יפהפה. בעיניי זה היה ביצוע מאוד יפה", אמר רן. "מבחינתי זה לא היה מספיק טוב. לא היה שום דבר ייחודי שאתה תוכל באמת ללכת איתו לאירוויזיון, זה ביצוע יפה ומתוק אבל לא מספיק בעיניי", אמר אביב. "אני חושבת שהביצוע הקודם שלך היה יותר טוב מזה, כי התרגשתי בו. ופה זה היה מאוד נעים וטכני", אמרה מירי.

אביב מחליף על הכיסא את גיא ומתיישב ליד אלי, מיכאל ואלישע.

שחר עדוי

שחר בחר לשיר הערב את "Just The Way You Are" (במקור של בילי ג'ואל) ועשה את זה פשוט – וואו! שחר שר בפשטות, כשהוא מלווה את עצמו בפסנתר. בונה את השיר בצורה נכונה, עוצר את הנגינה במקום הנכון, מדייק מבחינה קולית בצורה מרשימה (וזה שיר קשה לביצוע!) ושומר על השיר פשוט ונעים בלי ללחוץ יותר מידי בניסיון להרשים. לטעמי, ביצוע אפילו טוב יותר מהאודישן. כל הכבוד! אהבתי!

עם סיום השיר נעמדו השופטים והריעו לכבוד שחר. "בחירה של שיר כל כך יפה ושרת את זה באליפות עולם. וגם לראות אותך ואת אחיך, כשהוא לא דתי ואתה דתי, ואתם מכבדים אחד את השני, זה דבר נהדר. אתה סמל גדול לאקס פקטור", אמר אביב. "אתה מקרב לבבות מעצם היותך. זה פשוט מתנה מאוד גדולה ואני מתה לראות אותך עושה את זה שוב ושוב ושוב", אמרה נטע.

שחר מחליף על הכיסא את אביב ומתיישב ליד אלי, מיכאל ואלישע.

עמית בן זקן

עמית בחר לשיר בשלב הזה את "אם אתה גבר" (במקור של נועה קירל) ואין ספק שלעומת האודישן הקודם הוא נתן ביצוע קולי מעולה – יש שיפור משמעותי. במהלך הביצוע עמית עושה הרבה פרצופים מוזרים שקצת מסיחים את הדעת. לא מדובר בביצוע מושלם אבל בחירת שיר מעניינת. אני חושב שעל הכסאות יושבת רביעייה מאוד חזקה שראויה להמשיך לשבת.

"זה היה ממש מפתיע. טונות של חן. אני קצת התאהבתי בך", אמרה מירי. "אתה זז נורא יפה, נורא שובב, אבל אני לא רואה את מי אתה יכול להחליף", אמר אביב. "אתה שר נורא יפה אבל מצד שני יש רגעים שהם בוסריים. זה עוד לא שם. אני מתקשה לחשוב איך תוכל להחליף מישהו בכיסא", אמר רן. "ציפיתי בגלל האודישן הקודם למשהו מאוד לא יציב, וקיבלתי ביצוע טוב! הבחירה של השיר, הגאונות בהגשה, זה היה האינטליגנטי לבחור את זה, זה היה פופי עכשווי".

נטע מחליטה להיפרד מעמית.

נבחרת הבנים של נטעברזילי היא: אלישע נחמיאס, מיכאל בן דוד, שחר עדוי ואלי חולי!

שימו לב: הפרק הבא ישודר ביום חמישי, 23 בדצמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13 – ובו יתמודדו צעירים בנבחרת של רן.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!