אתם קבעתם: ספיר סבן נתנה את הביצוע הטוב ביותר בשלב הגורלי של בחירת נבחרת הבנות. ספיר זכתה ב- 34.4% מקולות הגולשים. אנה סטפני במקום השני.

ספיר סבן. צילום: אוהד קב. רשת 13

שלב האודישנים הגיעו לסיומו ובפרק האחרון אביב גפן בחר את המתמודדות הסופיות שנכנסו לנבחרת הבנות. עם סיום הפרק ערכנו סקר באתר שלנו בו אתם קבעתם שספיר סבן היא המתמודדת אשר הגולשים שלנו הכי אהבו במהלך הפרק של 'אקס פקטור לאירוויזיון 2022' ששודר ביום שלישי. הביצוע של ספיר סבן לשיר "רוח ים" (במקור של עופר לוי) נבחר על ידי 34.4% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך בחירת נבחרת הבנות.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
ספיר בחרה לבצע היום את השיר "רוח ים" (במקור של עופר לוי) והיא מעניקה הערב את הביצוע הכי מקצועי הערב בפער ענק. ספיר מפתיעה בקולות נמוכים, גבוהים, סילסולים מרגשים, דיוק קולי מדהים, דינמיקה מושלמת – הכל שם! זה מושלם! אין ספק שספיר באה לנצח.

"לקחת שיר של זמר כמו עופר לוי, שהוא שופר, הוא יכול לעשות הכל. את נסעת, חזרת, עלית, טיפסת, בכית, צחקת – מהמם!" אמרה מרגול, "אני בוכה כי אני פשוט ראיתי את הלב שלך, את שמת את הלב שלך על הבמה. יש זמרים שהם כלי נגינה מדהים והם מביאים את הטקסט דרך תחושה של משהו, לעומת זאת יש זמרים שיודעים להגיש טקסט. את שילוב נדיר של שניהם", אמרה מירי. "אני חושב שספיר סבן הראתה לנו הערב מה זה סוג של מושלמות בשירה. הזה היה מושלם בעיניי", אמר אביב.
במקום השני בסקר שלנו דורגה הזמרת אנה סטפני עם השיר "The Sound of Silence" (במקור של סיימון וגרפונקל). אנה זכתה ב- 26.4% מהקולות הגולשים. במקום השלישי מדורגת ענבל ביבי עם 24% מקולות הגולשים ואילו גאיידה מדורגת בקום הרביעי עם 15.2% מקולות הגולשים.

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה ביצוע היה הטוב ביותר בשלב הכסאות של נבחרת הבנות?
השלב הגורלי בו יבחרו הלהקות והבוגרים ישודר הערב, 16 בדצמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!