הערב שודר הפרק ה- 19 של 'אקס פקטור לאירוויזיון'. שתי מתמודדות אחרונות מצטרפות הערב אל 65 המתמודדים שעברו לשלב הבא. המתמודדות שעברו היום: נופר שוקר ועומר שוקר.

פרק האודישנים האחרון של 'אקס פקטור' שודר הערב ובכך הגיע מניין המתמודדים שעלו לשלב הבא ל- 67 מתמודדים – ומתוכם יבחר הנציג הישראלי לאירוויזיון 2022. חמישה אודישנים שודרו הערב ומתוכם שתי מתמודדות נוספות עברו את האודישן בהצלחה והמשיכו לשלב הבא. המתמודדות אשר המשיכו לשלב הבא הן: עומר שוקר ונופר שוקר.

לקראת סיום הפרק הוצגו השופטים דנים במתמודדים שצריכים להמשיך לשלב הכסאות!

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
הצביעו לסקר שלנו: איזה אודישן היה הטוב ביותר לדעתכם?

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים ה- 19?
יובל אדר

יובל, בן 23 מחיפה, היה פראמדיק בסיירת גולני, התנדב באפריקה וכעת הוא מחפש את עתידו במוזיקה למרות שלא שר מעולם בלייב במקביל לרצון ללמוד רפואה. באודישן הוא בחר לשיר את "איפה את" (במקור של נתן גושן). בחירת שיר לא נכונה – יובל בחר בשיר שלא הציג יכולות ווקאליות כלל, הרגשתי שהשיר נגמר עוד לפני שיובל התחיל לשיר. הנגינה על הגיטרה גם הייתה מאוד בסיסית ולא מקצועית. אני לא הצלחתי להבין מי זה יובל ומה הוא רוצה להציג על סמך האודישן הזה, הרגשתי פספוס מהאודישן.

"אני חושבת שההתחלה הייתה קסומה, ועניין אותי לשמוע איך זה יתפתח. יש לך גוון קול מאוד יפה, יש לך עיניים נוצצות ומהממות. יש לך כריזמה. אבל בהמשך היו כל מיני מכשולים מקצועיים שלא צלחת, כמו למשל לשיר צלילים חזקים ולדייק בצליל", אמרה מירי. "אתה באמת חמוד אבל זה לא סחף אותי. אני מרגישה שיש עוד דרך לעשות, לא מתעוררים, מוצאים את המוזיקה ביום אחד ורוצים לכבוש את העולם. צריך לכבד את הדרך", אמרה נטע.

אביב ומרגול הצביעו נגד. יובל לא ממשיך לשלב הבא.

אליקיר קרן

אליקיר, בן 24 מרמת השרון, יוצר וסטודנט למוזיקה. מספר תחילה על הליך היציאה מהארון מול אביו והליך הקבלה. אליקיר בחר לשיר את "לא אני הוא האיש" (במקור של צביקה פיק). כבר עם תחילת השיר הציג אליקיר יכולות ווקאליות מופלאות ושירה מדוייקת ביותר. בהמשך השיר אליקיר אף מתפוצץ ועולה לגבהים מפתיעים ולמרות זאת השירה שלו נשמעת עדכנית ולא מיושנת. משהו בבחירת שיר המעולה ויכולת ההגשה הזכירה לי את האודישן של הראל סקעת ב"כוכב נולד" שביצע את "בתוך" (של דפנה ארמוני ולהקת חיל האוויר). אודישן מצויין.

נראה שהשופטים דווקא חשבו הפוך. "הקול שלך מאוד יפה והאישיות שלך עדינה, אבל משהו שם לא נגע בי. לא טלטל את עולמי, השיר הזה אפשר לקרוע את הלב איתו. וזה נשאר לי נעים, ונעים זה לא מספיק", אמרה מירי. "לי מאוד הפריע שיש בך משהו מאוד מתנצל. הרצון לעשות נעים באוזן כמו מסטיק. 'אני לא אפריע לכם, תנסו שזה יעבור הלאה וגם להעביר אותי', ואותי זה מכעיס", אמר אביב.

מרגול הצביעה בעד, אביב ומירי נגד. אליקיר לא ממשיך לשלב הבא.
נופר שוקר

נופר, בת 20 מפתח תקווה, בת לאימא סכיזופרנית שחוותה בעקבות זאת קשיים רבים בילדותה. נופר הגיע לאודישן מלווה על ידי סבתה ודודיה. נופר בחרה לשיר את "שיר תקווה" (במקור של מירי מסיקה). ובכן… לנופר יכולות ווקאליות מצויינות והיא באמת דייקה בכל הצלילים. אבל אולי זה בגלל השיר עצמו, ואולי בגלל סיבות אחרות, לא התרגשתי. מצטער, לא הצלחתי להתרגש מהביצוע. הרגשתי משהו מאוד גולמי, ברמה של ביצוע מעולה ב"טקס יום זכרון", אבל לא יותר מזה. ולנופר באמת יש יכולות ווקאליות טובות, אבל כנראה שהיא מאוד צעירה ויש לה עוד דרך לעבור.

"כשמסתכלים עלייך שרה, הפנים שלך עם המון המון הבעה. זה פשוט יפהפה. התחלת את הביצוע שייקי וסיימת מאוד חזק ויציב, מה שמאוד נהניתי לשמוע. את מקסימה", אמרה נטע. "תרצו לי לצנן אתכם", אמרה מרגול והוסיפה: "אני רוצה את השיר הזה קצת יותר קטן. את זמרת טובה, שרת מהלב, אבל זה לא היה טוב". אביב העלה נקודה נוספת כששאל: "את זמרת נפלאה, אבל האם את יכולה להחזיק שירי פופ, אלקטרו, מטאל?" ונטע אמרה בצדק: "למה היא צריכה להחזיק? אם זה מה שהיא הייתי רוצה להעצים ולהגביר את מי שהיא"! אני חושב שגם נופר יצאה מבולבלת.

רן, נטע, מירי ואביב הצביעו בעד, מרגול נגד. נופר ממשיכה לשלב הבא.

דנה וייס

דנה, בת 23 מגדרה, רכזת של 900 ילדים בתנועת נוער מכבי צעיר, בחרה לשיר את "This Love" (במקור של מארון 5). היא פתחה את הפה בהתחלה וזה היה נשמע מאוד מבטיח, לצערי ההמשך לא התפתח ולא הגיע לשיאים חדשים אבל למרות האי דיוקים בצלילים פה ושם זה היה ביצוע לא רע. אני מאוד מתלבט לגבי זה למרות שדנה מאוד מאוד מאוד מוזיקלית אבל היא חייבת להשתפשף בהופעות מול קהל לפני שהיא מגיעה להופיע מול 200 מיליון צופים.

"קול מדהים. אינטרפרטציה מדהימה. בעיניי את שרת את זה יותר יפה מהסולן של "מארון 5", ההגשה שלך הייתה מאוד אינטליגנטית, אני לא מאמינה שזו ההופעה הראשונה שלך", אמרה מירי. "היית ממש טובה, אבל טובה ברמה שהיא חובבנית לדעתי. אני חושבת שיש לך שק מטורף של פוטנציאל וכשרון מוזיקלי, אבל את חייבת להשתפשף על במה. עד שהגעתי לתכנית עשיתי שש שנים במה", אמרה נטע.

רן הצביע בעד. אביב ונטע הצביעו נגד. דנה לא ממשיכה לשלב הבא.

עומר שוקר

עומר, בת 17 מנתניה, מספרת על עצמה שהיא חיה מוזיקה אבל לא הופיעה על במה גדולה כמו האקס פקטור. עומר בחרה לשיר את "Fly Me To The Moon" (במקור של פרנק סינטרה). עומר שוקר היא לא רק זמרת מצויינת אלא גם שחקנית מעולה. הביצוע הקולי היה מושלם אבל האינטרפרטציה שדרגה את השיר למקומות חדשים. אודישן מצויין לעומר. אפילו השופטים לא נשארו אדישים ונעמדו בסיום השיר כדי להריע לזמרת הצעירה.

"זה היה כל כך מרענן ואחר וכל פעם שנשבר לך הקול זה היה הכי יפה בעולם בעיניי", אמרה מירי. "הבאת ביצוע מדהים. התרגשתי ממך מאוד. את יכולה אולי להתחיל לארוז לאירוויזיון. ברוכה הבאה", אמר אביב גפן.

כל השופטים הצביעו בעד. עומר ממשיכה לשלב הבא.
שתי המתמודדות מצטרפות ל- 65 המתמודדים שעברו בתכניות הקודמות: קמא קמילה, עילאי אלמקייס, מיכאל בן דוד, אנה סטפני, ענבל ביבי, אלישע נחמיאס, לירון לב ועדי כהן, אביגיל מויאל, גלי בן שושן, לינט, טרנטה גרוב מאשין, שחר אדמוני, ספיר סבן, יובל לבקובסקי, שחר עדוי, עידו בי וצוקי, עמית בן זקן, אוריה אזערי, גיא סימס, הצמד 'סטיבי ג'ון', עמית שטח, איתי פז, זהבה כהן, שירה אטיאס, שימי תבורי, אלי חולי, נדיר חווא, רון וקנין, מאיה סימנטוב, שיה אביתן, גאיידה, חן חזות, ליבי, רות חתומה, אברהם חתומה, עתליה פירס, ביסט קרו, אגם אבוחצירה, דן ביטון, נטע רוזנבלט, אלמוג פדידה, ליה נביפור, ייהלי אקוניס, זוהר רזיאל, שיראל אחיאל, רון ושירן, נוי אזולאי, ליזה אורמן, מאור תיתון, תומר אלמוג, נועם אזוט, יוחאי מורנו, אוריין עטיה, נועם גבאי, אביב חרזי, דניאל ממייב, נטע אלקסלסי, מייקל רוז, לאה מסיהיד, ענבר יוחננוף, ביסאן אבו לבן, בן צור, לורן דרויס, תומר מאיה ודפנה ראובני.

לקראת סיום הפרק הציגו את חמישיית השופטים יושבים ודנים במתמודדים שעברו לשלב הבא במטרה לצמצמם את כמות המתמודדים בחצי. כל המתמודדים שיעברו לשלב הבא יחולקו לארבע נבחרות: נבחרת הבנים, מבחרת הבנות, נבחרת הצעירים ונבחרת הבוגרים והלהקות.
ולהלן המתמודדים שעלו לשלב הבא:

נבחרת הבנות של אביב גפן: שירה אטיאס, נטע אלקסלסי (TOOSHA), ענבל ביבי, אביגיל מויאל, רות חתומה, ספיר סבן, אנה סטפני וגאיידה אבו עוואד.

נבחרת הבנים של נטע ברזילי: גיא סימס, יוחאי מורנו, מיכאל בן דוד, אלי חולי, עמית בן זקן, שחר עדוי, אלישע נחמיאס ואביב חרזי.

נבחרת הבוגרים והלהקות של מירי ומרגול: שימי תבורי, קמא קמילה, לינט, לירון ועדי, מאיה סימנטוב, טרנטה גרוב משין, סטיבי ג'ון, עידו בי וצוקי ו- SHIRAN.

נבחרת הצעירים של רן: עמית שטח, ליזה אורמן, אגם אבוחצירה, רון וקנין, ליה נביפור, עומר שוקר, שחר אדמוני ועילאי אלמקייס.

הפרק הראשון של שלב הכסאות  ישודר ביום שלישי, 15 בדצמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!