להקת דה רופ הליטאית הוציאה שיר חדש בשם "Omygodable" כאשר כותרת הסרטון התווסף הביטוי "Eurovision 2022". האם השיר הזה עשוי להתמודד בקדם אירוויזיון המקומי?

הלהקה הליטאית דה רופ (The Roop) הגיעה למקום 8 באירוויזיון 2021 עם השיר "Discoteque", התוצאה הטובה ביותר של ליטא מאז 2006. הלהקה הייתה אמורה לייצג את ליטא גם ב- 2020 עם השיר "On Fire", שאף הגיע למקום השלישי בטבלאות ההימורים באותה שנה. כעת, ייתכן שהלהקה תחזור לייצג את ליטא בפעם השלישית ברציפות!

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
להקת דה רופ, הוציאה אתמול (שישי) את שירה החדש "Omygodable". יש דמיון מסוים בין השיר לשירי האירוויזיון הקודמים שלהם באופן המייחד את הלהקה: קליטות ואופטימיות, עם גוון קצת שובב. סולן הלהקה ויידוטאס (Vaidotas) מסביר את שם השיר באופן הבא:

"שם השיר הוא מילה חדשה, שניתן להיתקל בה לעתים רחוקות, המגדיר אדם או תופעה שאם הייתם רואים, הייתם אומרים: "אוי אלוהים!" בקליפ זה הצופה משוטט בין יצירות אמנות מפורסמות בעולם המתפרשות בהקשר עכשווי. אני מאמין שהקליפ באמת יצא מדהים".
עם זאת, כותרת הסרטון מראה משהו מעניין: מלבד שם הלהקה וכותרת השיר, כתוב "(Eurovisuon 2022)". חובבי האירוויזיון החלו לשער כי ייתכן שלהקת דה רופ תשתתף שוב בקדם האירוויזיון הליטאי. מאז הלהקה הספיקה להסיר את הסוגריים מכותרת הסרטון. האם זה היה תרגיל ביחסי ציבור או שהלהקה אכן חוזרת לאירוויזיון? נגלה ממש בקרוב..

ליטא באירוויזיון 2021

להקת דה רופ (The Roop) יצגה את ליטא באירוויזיון האחרון עם השיר "Discoteque" שנבחר בעזרת הקדם אירוויזיון המקומי שנערך על ידי רשת הטלוויזיה הליטאית. ליטא הגיעה באירוויזיון למקום ה- 8 בגמר הגדול עם 220 נקודות. מדובר במקום הגבוה ביותר אליו הגיע ליטא מאז אירוויזיון 2006.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 22 של ליטא באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום השישי באירוויזיון 2006 עם השיר "We Are the Winners" בביצוע של אל טי יונייטד (LT United).
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: מחפשים צלם מגנטים? אנחנו כאן בשבילכם!