אתם קבעתם: אגם אבוחצירה ביצעה את האודישן הטוב ביותר בפרק העשירי של 'אקס פקטור'. הזמרת הצעירה זכתה ב- 57.14% מקולות הגולשים. רות חתומה במקום השני.

אגם אבוחצירה. צילום: אוהד קב. רשת 13

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שאגם אבוחצירה היא המתמודדת אשר הרשימה את מרבית הגולשים שלנו במהלך האודישן ששודר בפרק העשירי של 'אקס פקטור לאירוויזיון 2022'. הביצוע של אגם לשיר "אולי" (במקור של אביב גפן) נבחר על ידי 57.14% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים העשירי.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
אגם, בת 16 מנהריה, לומדת בכיתה י"א ולומדת במגמת ביולוגיה-רפואה. היא שרה ורוקדת מלידה והיא מביאה וייבים אנרגטיים לכל מקום שהיא נמצאת בו. אגם בחרה לשיר את "אולי" (במקור של אביב גפן). לאגם יש גוון קולי מאוד מיוחד ויפה, היא מקסימה וכובשת את המסך בצורה בלתי רגילה. היא עדיין צעירה ויש לה עוד דרך לעבור ואני חושש שהיא הגיע בגיל צעיר מידי לתחרות – אבל גם נדב גדג' הגיע לאירוויזיון בגיל 16. אז היא יכולה להפתיע בגדול!

"גוון הקול שלך כל כך מיוחד. עליי זה עבד. זה היה מאוד יפה בעיניי", אמר רן. "אני מאוד אהבתי את זה. התחלת כמו המקור ואחרי זה עברת לשיר טיפה אחרת. מסכים שהגוון הקול שלך נורא מיוחד, הוא מאוד יפה. תודה רבה על השיר שבחרת ועל הביצוע המקסים", הוסיף אביב.

כל השופטים הצביעו בעד. אגם ממשיכה לשלב הבא.
במקום השני בסקר שלנו דורגה הזמרת רות חתומה עם גרסתה לשיר "סיפור מכור" (במקור של מאיה בוסקילה). רות זכתה ב- 16.23% מהקולות. את המקום השלישי קיבלה הזמרת המוכשרת עתליה פירס שביצעה את השיר "Versace on the Floor" (במקור של ברונו מארס) וזכתה ב- 14.94% מקולות הגולשים. במקום הרביעי דורג אברהם חתומה בזכות הביצוע לשיר "דברים שרציתי לומר" (במקור של יהודה פוליקר) עם 9.09% מקולות הגולשים. ובמקום החמישי עם 2.60% מהקולות בלבד – הצמד ביסט קרו שביצעו שיר מקורי בשם "אימאל'ה".

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים עשירי?
פרק האודישנים הבא ישודר הערב, 23 בנובמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!