הערב שודר הפרק השביעי של 'אקס פקטור לאירוויזיון'. שלושה מתמודדים נוספים מצטרפים אל 25 המתמודדים שעברו לשלב הבא. המתמודדים שעברו היום: אלי חולי, נדיר חווא ורון וקנין.

הערב שודר הפרק השביעי של תכנית הריאליטי 'אקס פקטור' אשר בעזרתה ייבחר הנציג הישראלי לאירוויזיון 2022. הפעם צפינו בשישה אודישנים כאשר רק שלושה מתמודדים עברו את האודישן בהצלחה והמשיכו לשלב הבא. המתמודדים אשר המשיכו לשלב הבא הם: אלי חולי, נדיר חווא ורון וקנין.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
הצביעו לסקר שלנו: איזה אודישן היה הטוב ביותר לדעתכם?

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים השביעי ?
רון וקנין

רון, בן 18.5 מנשר, עובד בקיוסק וחולם לעסוק במוסיקה. רון בחר לשיר את "עומד בשער" (במקור של עמיר בניון) – מדובר בשיר מאוד קשה לביצוע מבחינה קולית ורון בהחלט בחר לאתגר את עצמו. באופן מפתיע, רון הצליח לעמוד במשימה בצורה יוצאת מהכלל. הוא הצליח לטייל בין הצלילים הנמוכים לגבוהים בצורה מאוד מדוייקת ונתן ביצוע קולי מרשים ביותר. כל הכבוד!

"אני מתלבטת כי אתה עוד נורא נורא צעיר. אבל אני רוצה להעביר אותך שלב", אמרה מירי. מרגול הייתה נחרצת יותר: "יכולות כאלה אין הרבה, וחמידות אין, ויופי כזה וגבריות וילדותיות… אני מצביעה בעד".

כל השופטים הצביעו בעד. רון ממשיך לשלב הבא.

הילה שגב

הילה, בת 21 מראשון לציון, עובדת בביטוחי יהלומים ומספרת שהחלה לשיר בזכות מירי מסיקה בגיל 11. הילה בחרה לשיר את "זן נדיר" (במקור של קורין אלאל) ויש לה נוכחות בימתית מצויינת. יחד עם זאת, בחירת שיר מאוד לא נכונה. הילה מדייקת מבחינה קולית ויכלה להיות זמרת פופ מצויינת אבל היא בחרה ללכת על שיר רוק בועט והיא לא מצליחה "לטרוף" את השיר. אני הייתי נותן לה צ'אנס נוסף לבצע שיר אחר אבל…

"השיר הזה הוא שיר מחאה. את המתקת אותו והוא שיר מריר מאוד. שרת אותו מדויק ונעים ומתוקי. אבל השיר הזה הוא עוקצני, דוקרני", אמרה מרגול. "הכל היה אצלך, החל מהראיון שלך ועד השירה שלך, עשוי. הכל מוכן מראש כמו תשובות שהיחצ"נית שלי אומרת לי להגיד בראיונות. אבל לא ראיתי את הלב שלך. לא ראיתי איפה את חשופה. יש לך קול מהמם, אבל כדי שתחדרי ללב, את חייבת לספר משהו שהוא שלך", אמרה נטע.

אביב ומירי הצביעו בעד, מרגול ונטע הצביעו נגד. הילה לא עוברת לשלב הבא.
נדיר חווא

נדיר מרמלה, זמר יוצר ומפיק מוזיקלי שגדל על מוזיקה ערבית. נדיר בחר לשיר את "Save Your Tears" (במקור של דה וויקנד) ועשה את זה מדהים! לנדיר יש קול מדהים, כריזה בימתית, שליטה קולית מעולה, מבטא מעולה באנגלית – זה היה פשוט אודישן מושלם. אני ממש סקרן לשמוע מה יש לו עוד להציע בהמשך כי לגמרי יש לו את האקס פקטור!

"השיר עצמו יפה מאוד, הוא אתגרי והזה יושב לך בפה נכון ויפה, אבל אתה שר חלק טוב וחלק קצת פחות טוב", אמרה מרגול. "אני חושבת שכל הדמות סופר עובדת. הקול שלך הוא כל כך יפה. היו לך רגעים שהם שייקי, אני מסכימה. אבל אני מרגישה שאפשר לעשות עם זה כל כך הרבה ולכן אתה חייב להמשיך", אמרה נטע.

בנימה אישית – איזה חלקים פחות טובים הם שמעו בביצוע שלו? אשמח להסברים כי אני לא שמעתי כאלה.

נטע, אביב, רן ומירי הצביעו בעד. נדיר ממשיך לשלב הבא.

יפעת תעשה

יפעת, בת 52 מתל אביב, עובדת הרבה שנים מאחורי הקלעים כמנהלת של בן זוגה לשעבר – אריק סיני, וכעת רוצה לפרוץ לקדמת הבמה. יפעת בחרה לשיר את "The Greatest Love Of All" (במקור של ג'ורג' בנסון) והפגינה בו קול מיוחד מאוד, ביצוע מאוד נוגה, אבל יפעת הפסיקה את השיר באמצע וביקשה להתחיל מחדש. יפעת מפגינה גם בפעם השנייה את קולה היפהפה ומלא הרגש. אם היא לא הייתה עוצרת את השיר באמצע היא בהחלט הייתה ראויה לעבור, אבל בהתחשב בנסיבות אני מבולבל.

אביב אמר על יפעת: "אני מרגיש שהיא לכודה באיזה גטו של פחדים שלה. היא באה לכאן כצעד ענק עבורה. ועדיין, היא בתוך הגטו. הביצוע היה יפה אבל זה לא היה שוס". מירי הוסיפה: "יש לך אותך. את באה מדור שהיינו צריכות חברה שיחתימו ומנהל שיאמין בנו ושישקיעו… לא, לא, יש לך אותך וזהו, עם זה תצאי מכאן".

אביב ורן הצביעו נגד. יפעת לא עוברת לשלב הבא.
טל צוקר

טל, בת 21 מהרצליה, דוגמנית וזמרת. הייתה בלהקה צבאית והיא חברה בשני הרכבים – אחד מהם הוא מחווה ללהקת 'אבבא'. טל בחרה לשיר את "קשה בלעדייך" (במקור של שרון ליפשיץ). טל נראית מדהים על המסך, שרה מדוייק, אבל בחירת השיר מאוד "מתאמצת" מתוך רצון לא להביא שיר "שטוח". האם הצלחתי להתחבר לביצוע? לא. התרגשתי? גם לא.

"את תמירה, יפה ומהממת. אני הרגשתי שהביצוע היה בסדר. הביצוע לא הגיע אליי במיוחד", אמר רן. "הקול שלך יפה אבל זה נשמע מאוד חסר חיספוס, חסר אדג', זה קצת שבלוני וגנרי", אמרה נטע.

מרגול הצביעה בעד. אביב ומירי הצביעו נגד. טל לא עוברת לשלב הבא.

אלי חולי

אלי, בן 23 מלוד, מוסיקאי, מלחין ויוצר. כתב אלבום לאנה זק וכתב שירים נוספים ללירן דנינו וגל אדם. אלי התמודד בגמר "דה וויס" לפני כחמש שנים וחושב שזו זכות גדולה לייצג את ישראל באירוויזיון. באודישן הוא בחר לבצע את "Everybody's Changing" (במקור של קין). לאלי יש חיספוס וייחוד בקול – שזה דבר נפלא לזמר צעיר. ההגשה שלו מצויינת, יש לו נוכחות בימתית והיה לי נורא חבל שבקושי ראו אותו מבצע את השיר וכמעט כל הזמן הציגו רק את תגובות השופטים על המסך. אודישן מדהים לאלי חולי – הוא בהחלט יכול להגיע רחוק בתחרות ובכלל להצליח מאוד בתעשיית המוסיקה בישראל.

"אתה פשוט מדהים. היית כל כך נוכח בשקט שלך וסיפרת את הסיפור הזה בצורה כל כך עדינה ויפה. תודה רבה. זה מדהים", אמר רן. "יש איזו עדינות שחודרת, כמו דוקרן מקרח. זה מקרח אבל עדיין דוקר, ויכול להרוד, ואתה הרגת אותי ברכות וזה היה נפלא", הוסיפה מירי.

כל השופטים הצביעו בעד. אלי ממשיך לשלב הבא.
רביעיית המתמודדים מצטרפת ל- 25 המתמודדים שעברו בתכניות הקודמות: קמא קמילה, עילאי אלמקייס, מיכאל בן דוד, אנה סטפני, ענבל ביבי, אלישע נחמיאס, לירון לב ועדי כהן, אביגיל מויאל, גלי בן שושן, לינט, טרנטה גרוב מאשין, שחר אדמוני, ספיר סבן, יובל לבקובסקי, שחר עדוי, עידו בי וצוקי, עמית בן זקן, אוריה אזערי, גיא סימס, הצמד 'סטיבי ג'ון', עמית שטח, איתי פז, זהבה כהן, שירה אטיאס ושימי תבורי.

פרק האודישנים הבא ישודר ביום שלישי, 16 בנובמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!