להקת סירקוס מירקוס (Circus Mircus) נבחרה לייצג את גאורגיה באירוויזיון 2022. הלהקה נבחרה בבחירה פנימית והשיר לתחרות ייחשף בשלב מאוחר יותר.
גאורגיה בחרה בנציגיה לאירוויזיון 2022: להקת סירקוס מירקוס (Circus Mircus) הוכרזה כנציגיה של מדינת הקווקז, לאחר שנבחרה בבחירה פנימית על ידי רשת הטלוויזיה המקומית GPB. השיר ככל הנראה יבחר בבחירה פנמית גם כן וייחשף בשלב מאוחר יותר.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
הבוקר פרסמה הלהקה את ההצהרה הבאה המתארת את סגנונם המוזיקלי:

"הסגנון שלנו ייחודי מבחינה קולית, אנחנו מאחדים אינספור ז'אנרים המשקפים בצורה מורכבת את העולם הפנימי ואת חווית החיים של כל חבר בלהקה. אבן היסוד של הפילוסופיה שלנו טמונה בהזנחה מוחלטת של מסגרות מוזיקליות."

צפו בהודעה של הלהקה עם חשיפתם כנציגי גאורגיה באירוויזיון:
סירקוס מירקוס (Circus Mircus) – מי אתם?

להקת Circus Mircus הוקמה בטביליסי, גיאורגיה, בשנת 2020 על ידי "שלושה נושרים מהאקדמיה לקרקס". הם הוציאו מספר קליפים במהלך השנה האחרונה וצירפו לקרקס קהל מעריצים נלהב ונאמן. מדובר בלהקה יחסית אנונימית ומטרתה של הלהקה היא לחבר בין אנשי מקצוע רבים מתחומים שונים שיצרו יחדיו חוויה אור-קולית מהרהיבה. אבן היסוד של הפילוסופיה שלהם טמונה בהזנחה מוחלטת של מסגרות מוזיקליות מוכרות. אם תתעקשו להגדיר את סגנון הלהקה אז ההגדרה רוק אקספרימנטלי הוא הקרוב ביותר.
בשנים האחרונות גאורגיה לא זוכה להצלחה גדולה בתחרות. מאז 2017 לא צלחה המדינה לעלות לגמר. ב- 2017 נבחרה נציגת גאורגיה בקדם אירוויזיון מרובה משתתפים, ב- 2018 נבחרה להקת איריאו (Iriao) בבחירה פנימית ואילו מאז 2019 נבחרו נציגה גאורגיה בעזרת התכנית "Idol" הגאורגית.

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 14 של גאורגיה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום ה- 9 בשנת 2010 וב- 2011.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!