אתם קבעתם: אוריה אזערי ביצע את האודישן הטוב ביותר בפרק החמישי של 'אקס פקטור'. הזמר הצעיר זכה ב- 38.30% מקולות הגולשים. עמית שטח במקום השני.

אוריה אזערי. צילום: רשת 13

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שאוריה אזערי הוא המתמודד אשר הפתיע את הגולשים עם אודישן מקסים במיוחד במהלך הפרק החמישי של 'אקס פקטור לאירוויזיון 2022'. הביצוע של שחר לשיר "נשבע" (במקור של חיים משה) נבחר על ידי 38.30% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים החמישי.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
אוריה, בן 16 מצפת, הפתיע אותנו עם הביצוע שלו לשיר "נשבע" (במקור של חיים משה). אוריה החל את השיר כאשר הוא שר את התווים הנמוכים בצורה מאוד יפה ובוגרת לגילו הצעיר. בהמשך אוריה מאלתר בצורה מופלאה חלקים מהשיר ומסלסל בצורה עדינה ומדויקת. עם סיום הביצוע נעמדו חמשת השופטים והריעו לזמר הצעיר. אוריה בהחלט יכול להיות גאה בעצמו!

"אירופה תתרסק אם תהיה באירוויזיון", אמרה מרגול. "הצניעות שלך, עם יכולות השירה המאוד גבוהות שלך, נורא הרשימו אותי" אמר אביב גפן לאוריה. "אבא ואימא שלך יכולים להיות נורא גאים בך", הוסיף רן.
במקום השני בסקר שלנו מדורגים הצמד עמית שטח עם שירם המקורי "Cuckoo". הצמד זכה ב- 29.79% מהקולות. גיא סימס מתברג במקום השלישי עם 17.02% מהקולות בלבד. לא רחוק משם דורג במקום הרביעי הצמד 'סטיבי ג'ון' עם 14.89% מהקולות.

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים החמישי?
פרק האודישנים הבא ישודר הערב, 11 בנובמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!