אתם קבעתם: עילאי אלמקייס ביצע את האודישן הטוב ביותר בפרק הראשון של 'אקס פקטור'. הזמר הצעיר זכה ב- 43.63% מקולות הגולשים. ענבל ביבי במקום השני.

עילאי אלמקייס ומרגול. צילום: אוהד קב, רשת 13

בסקר שנערך באתר שלנו, אתם קבעתם שעילאי אלמקייס הוא המתמודד אשר הפתיע את הגולשים עם אודישן מצויין במהלך הפרק הראשון של 'אקס פקטור לאירוויזיון 2022'. הביצוע של אלמקייס לשיר "עץ ירוק מפסטיק" (במקור של מרגול) נבחר על ידי 46.63% מהגולשים שלנו לאודישן הטוב ביותר במהלך פרק האודישנים הראשון.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
עילאי אלמקייס גנב את ההצגה במהלך הפרק הראשון של העונה. הזמר הצעיר, בן 18 מעכו, בעל קול מדהים שממלא את השיר באילתורים מדוייקים. הזמר זכה למחמאות מהשפטים ואך לאחר הביצוע נעמדו חמשת השופטים והריעו לעילאי.

"בגיל כזה לעשות אינטרפרטציה של שיר בוגר כזה, שיר אהבה כזה, ולעשות אותו עם הקטנות שעשית – אני חולה על הצורה שלך", אמרה לו מרגול שביצעה את השיר במקור. בסוף האודישן עילאי אף זכה לדואט מקסים יחד עם מרגול בביצוע לשיר. אודישן מאוד מרגש.
את המקום השני בסקר שלנו קוטפת ענבל ביבי עם הביצוע שלה לשיר "Time After Time" (במקור של Cyndi Lauper) עם 21.02% מהקולות. אלישע נחמיאס מתברג רק במקום השלישי עם 10.83% מהקולות. קמא קמילה ומיכאל בן דוד זכו בתיקו במקום הרביעי מאחר ורק 8.28% מהגולשים שלנו סברו שהביצוע שלהם היה הטוב ביותר בפרק הראשון. אנה סטפני מדורגת במקום האחרון עם 7.96% מקולות הגולשים.

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים הראשון?
עילאי אלמקייס ביוטיוב

רשת 13 העלו את האודישנים לערוץ היוטיוב שלהם, כשניתן לראות בבירור שהאודישן שזכה לכמות הגדולה ביותר של צפיות נכון לרגע זה, בפער גדול, הוא עילאי אלמקייס עם 117 אלף צפיות. אחריו ענבל ביבי ואלישע נחמיאס כשכל אחד מהם זכה ל- 42 אלף צפיות. במקום הרביעי נמצאת סטפני (26 אלף צפיות). האודישנים של מיכאל בן דוד וקמילה קמא זכו למספר צפיות מועט אך האודישן של מיכאל בן דוד עלה רק הבוקר ואילו האודישן של קמילה עלה לפני כ- 4 שעות.

שימו לב להתאמה כמעט מלאה בין תוצאות הסקר שלנו לכמות הצפיות ביוטיוב.
פרק האודישנים הבא ישודר הערב, 1 בנובמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    [fblike]

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!