עילאי אלמקייס, זמר צעיר בן 18 מעכו, הרשים את כולנו בפרק הפתיחה של "אקס פקטור". האם הוא עשוי להיות הזוכה הגדול של העונה?

"אקס פקטור" פתחה אמש את העונה הרביעית כשהפעם ייבחר באמצעותה הנציג הישראלי לאירוויזיון 2022. ברשת רוצים מאוד להפתיע ולהצליח בתחרות הבינלאומית כדי שכשלון על הבמה הגדולה בעולם לא ירשם על שמה. ולכן כבר בפרק הראשון נשלפו תותחים כבדים – ואנחנו מתכוונים בעיקר לעילאי אלמקייס.

 
לכל החדשות והעדכונים החמים על אקס פקטור –
לחצו כאן !!!
פרק הבכורה של התכנית רשם עריכה מדויקת ודגש על המתמודדים בלבד. את המנחה, לירון ויצמן, בקושי הרגשנו במהלך התכנית – לעומת הפטפוטים האינסופיים של צמד המנחים בתכנית המתחרה. גם השופטים המעולים לא הוצגו בדרמטיות אופיינית בתחילת התכנית אך קיבלו כמובן את הבמה הראויה בזמן ששפטו את המתמודדים. נכון, הדגש היה על המתמודדים ועל סיפור חייהם – כיאה לתכנית ריאליטי מוזיקלית, אך הכל בגבול הטעם הטוב.

בנוסף, על פי התכנית הראשונה נראה שברשת לא מתכוונים למרוח את העונה באינספור תכניות שיוקדשו לשלב האודישנים – וטוב שכך!
עילאי אלמקייס

ולגבי אלמקייס – מבחינתנו ההפתעה הגדולה של פרק הבכורה! זמר בן 18 מעכו שהצליח לכבוש לנו את הלב. "אני רק אומר עכו, חושבים שאני ערס. ועם הכיפה בכלל…" מספר עילאי ומוסיף: "אתה מעשן, ואתה יורק, ואתה מקלל… אבל אני לא בן אדם שנפגע מסטיגמות. אני מוכיח להם שבסופו של דבר הם טועים".

עילאי בחר לבצע את השיר "עץ ירוק מפלסטיק" (במקור של מרגול) ועשה זאת בצורה מפתיעה ומרגשת. לעילאי קול מדהים שממלא את השיר באילתורים מדוייקים. שירה יפה ובוגרת מאוד. לאחר הביצוע נעמדו חמשת השופטים והריעו לעילאי – ובצדק! אודישן נהדר! עילאי לעומת זאת הרגיש מובך מהמעמד בחן שאופייני לו.

"בגיל כזה לעשות אינטרפרטציה של שיר בוגר כזה, שיר אהבה כזה, ולעשות אותו עם הקטנות שעשית – אני חולה על הצורה שלך", אמרה לו מרגול שביצעה את השיר במקור. בסוף האודישן עילאי אף זכה לדואט מקסים יחד עם מרגול בביצוע לשיר. אודישן מאוד מרגש.
עילאי אלמקייס לאירוויזיון?

בשלב זה עדיין מאוד קשה לדעת האם עילאי יכול להגיע לאירוויזיון… מאוד מסקרן לאן הזמר יתפתח במהלך העונה. גם הכיפה שחובש הזמר לראשו עשויה להקשות עליו להגיע לאירוויזיון שכן החזרות לתחרות הבינלאומית נערכות בשבת ומאלצות חילול שבת. יחד עם זאת, גם אם עילאי לא יגיע לאירוויזיון אנחנו מאמינים שצפויה לו קריירה גדולה בתעשיית המוסיקה הישראלית. וזיכרו שגם רביב כנר לא כיוון להגיע לאירוויזיון וזוכה להצלחה גדולה מאוד פה בארץ! גם לזה יש מקום בתכנית וזה מעולה!

הצביעו לסקר שלנו: איזה אודישן היה הטוב ביותר לדעתכם?

This poll is no longer accepting votes

אקס פקטור: איזה אודישן היה הטוב ביותר בפרק האודישנים הראשון?
פרק האודישנים הבא ישודר ביום שני, 1 בנובמבר, בשעה 21.30 בערוץ רשת 13.

רוצים לקבל ראשונים את כל המידע הקשור ל'אקס פקטור לאירוויזיון'? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – ואנו נדאג לעדכן אתכם מיד בכל ידיעה הקשורה באירוויזיון!

אירוויזיון 2022: זו תהיה ההשתתפות ה- 44 של ישראל באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה המדינה הוא המקום ראשון בשנים: 1978, 1979, 1998 ו- 2018. זכייתה האחרונה של ישראל הושגה בזכות ביצועה של נטע ברזילי לשיר "Toy" באירוויזיון 2018. באירוויזיון האחרון הגיעה ישראל למקום 17 בעזרת השתתפותה של עדן אלנה שביצעה את השיר "Set Me Free".

 

 בנו הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!