סנדרה קים בראיון מרגש על יחסי האהבה-שנאה עם שירה "J'aime la vie" אשר זכה באירוויזיון 1986, על משפחתה הקרובה ועל ילדים שלא הצליחה להביא לעולם.
סנדרה קלדרון, הידועה בתור סנדרה קים (Sandra Kim), התארחה בתוכנית “69 Minutes sans chichi” (בעברית: "69 דקות ללא מהומה") מטעם הערוץ הטלוויזיה הבלגי דובר הצרפתית (RTBF), שם היא סיפרה על עצמה, על משפחתה ועל מערכת היחסים שלה עם השיר עמו זכתה באירוויזיון 1986 "J'aime la vie" – לפני 35 שנים.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
מנחת התוכנית, ג'ואל סקוריאל (Joëlle Scoriels), לקחה את הזמרת אחורה בזמן לברגן שבנורווגיה, לרגע הקצר הזה שבו הילדה סנדרה בת ה- 13 (למרות שבשיר היא טענה שהיא בת 15) הביאה לבלגיה את הניצחון הראשון והיחידי באירוויזיון עד היום. האירוע הזה הפך את סנדרה לאייקון בבלגיה, והיא בין הדברים הבודדים שמאחדים מדינה שלמה כמו בלגיה, שמפולגת מבחינה תרבותית בין 2 לאומים שונים. כהוכחה לכך סנדרה הוזמנה ע"י מלך בלגיה (King Baudouin –המלך בודאן) בשנת 1990 להשתתף בהופעה לרגל יום הולדתו ה- 60 ולרגל חגיגות 40 השנים למלכותו.

אבל חגיגות הזכייה של "J'aime la vie" הפכו במהרה לקללה. בשלב מסויים נמאס לסנדרה לשיר כל הזמן את אותו השיר והיא רצתה להתקדם הלאה. אך סנדרה קים שינתה את דעתה בזכות המילים של הזמרת אנני קורדי (Annie Cordy) ז"ל. הזמרת והשחקנית הבלגית-יהודיה, שנפטרה לפני כשנה, ייעצה לסנדרה להיות גאה בשיר שלה גם בגלל שהוא חלק מהרפרטואר שלה וגם משום שבזכות השיר הזה היא מוערצת ואהובה על ידי אנשים.

השיר הבלגי הינו מכרה זהב עבור סנדרה, שהתבקשה להופיע עם שיר זה על גגות רוטרדם כחלק מהמופע האומנותי באירוויזיון 2021 שנערך השנה ברוטרדם.
הראיון בתכנית לא פסח על חייה האישיים של הזמרת, בו סנדרה דיברה על עצמה, על האהבה שלה ועל משפחתה הקרובה. "אין לי ילדים. אחותי היא עבורי כמו הבת שלי. אני מאוד אוהבת את משפחתי וחבריי. בגדים ותכשיטים לא מעניינים אותי, הם (משפחתי) המותרות האמתיים בשבילי". קים נישאה ב- 1994 לאוליבר ג'רארד (Olivier Gerard) אך התגרשה שנה לאחר מכן. ב- 2001 נישאה ליורגן דלאנגה (Jurgen Delanghe) אך לשניים אין ילדים.

ההתרגשות נמשכה כשסנדרה המשיכה כשהמנחה נתנה לסנדרה מכתב מאביה. "במשפחתי אנחנו מאוד דיסקרטיים. כשאנחנו מתעצבנים אנחנו צועקים, אנחנו עושים צחוק מעצמנו. אבל אף פעם אנחנו לא אומרים "אני אוהב/ת אותך" מספיק בגלל שאלו הן מילים חזקות. אני מעדיפה לכתוב את זה והוא בדיוק כמוני. והוא מאוד ריגש אותי".

הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!

    פרסומת: חוגגים בקרוב אירוע? מחפשים צלם? צלם מגנטים – זה LaVie Photography!