הזמרת האוסטרלית טונס אנד איי (Tones and I), הידועה מהלהיט "Dance Monkey", מעוניינת לקחת חלק באירוויזיון 2022, ואף חושפת כי הדבר הוצע לה כבר השנה!

בתוכנית הרדיו Fitzy & Whippa, הזמרת האוסטרלית טוני ווטסון (Toni Watson) המוכרת יותר בשם הבמה טונס אנד איי (Tones and I), הצהירה כי "התבקשתי לעזור בכתיבת שיר האירוויזיון למונטיין וזה בכנות הדבר הכי מגניב שיש. אך הדבר לא הסתייע כי היה לנו שוב סגר. לא הצלחתי להגיע לאולפן או משהו כזה”. טונס אנד איי מוכרת בעיקר בזכות השיר "Dance Monkey" שזכה להצלחה גדולה בכל העולם.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
בסופו של דבר מונטיין ייצגה את מדינתה אוסטרליה לאירוויזיון עם "טכניקולור" (Technicolor), שיר שהיא כתבה בעצמה יחד עם דייב האמר (Dave Hammer). למרבה הצער, המשלחת האוסטרלית לא זכתה לטוס לרוטרדם בשל נגיף הקורונה ומונטיין צילמה את הופעתה היישר מאוסטרליה. לא די בכך, בפעם הראשונה מאז 2015 (שנת הבכורה של אוסטרליה באירוויזיון) היא לא העפילה לגמר התחרות. 

הנסיבות אולי מנעו מטונס אנד איי לסייע בכתיבת השיר למונטיין ב- 2021, אבל היא עדיין מביעה עניין בלקיחת חלק באירוויזיון בעתיד בצורה כלשהי. "אני רוצה להיות מעורבת באירוויזיון. אני רוצה לעזור בכתיבת השיר והעבודה האומנותית. אני אוהבת לכתוב את השירים, אני אוהבת את צילום הקליפים. היא מסכמת באמירה כי "בשנה הבאה לא אכפת לי אם אני אשיר, זה לא משנה לי, אבל אני רוצה להיות חלק מהצד האמנותי".

נזכיר שנציג אוסטרליה לאירוויזיון 2022 ייבחר במסגרת הקדם אירוויזיון האוסטרלי 'Eurovision: Australia Decides'.
אוסטרליה באירוויזיון 2021

הזוכה האחרונה בתחרות הקדם אירוויזיון האוסטרלי שנערך לקראת אירוויזיון 2020 היא הזמרת מונטיין (Montaigne) עם השיר "Don't Break Me". בעקבות ביטול התחרות בשל התפרצות מגפת הקורונה הוחלט להמשיך את שיתוף הפעולה עם הזמרת גם לקראת אירוויזיון 2021, אך בשל מצב מגבלות המגפה לא זכתה הזמרת לבצע על הבמה ברוטרדם את השיר "Technicolour", ולכן השתתפותה הוקלטה מראש.

מונטיין קיבלה את המקום ה- 14 בחצי הגמר כשלמעשה מדובר במיקום הנמוך ביותר שאוסטרליה קיבלה בתחרות.

אירוויזיון 2022: השנה תהיה ההשתתפות השביעית של אוסטרליה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני עם השיר "Sound Of Silence" בביצוע של הזמרת הגדולה Dami Im. בכל 5 שנות השתתפותה באירוויזיון הצליחה אוסטרליה להעפיל לגמר.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!