הזמרת האוסטרלית, מונטיין, לא יכלה להגיע לרוטרדם בשל מגבלות הקורונה שבאוסטרליה, ולכן במהלך החזרות לא יכולנו לצפות בהקלטת הגיבוי שצולמה מראש שארו מעודכנים עם כל הדיווחים מרוטרדם שבהולנד…

בשל אי יכולת המשלחת האוסטרלית להגיע לתחרות, לא נחשפה לעיתונאים ההופעה האוסטרלית. בנוסף, לא נערכה מסיבת עיתונאים עם הזמרת מונטיין והמשלחת. יחד עם זאת, רשות השידור האירופית חשפה קטע קצר מהקלטת הגיבוי. ראו בתמונה מטה.

 
לעדכונים חמים וזכייה בפרסים מטורפים –
לחצו כאן ועקבו אחרי דף האינסטגרם שלנו
אוסטרליה באירוויזיון 2021

"Technicolour" (בעברית: "טכניקולור") הוא השם שיבוצע על ידי מונטיין (Montaigne) אשר תייצג את אוסטרליה בחצי הגמר הראשון של אירוויזיון 2021 שיתקיים ב- 18 במאי, ויתמודד מול נציגת ישראל עדן אלנה. השיר נכתב על ידי הזמרת יחד עם דייב האמר (Dave Hammer), כותב שירים ומפיק מסידני. השיר נכתב בשפה האנגלית והופק במיוחד עבור האירוויזיון במטרה "לשים דגש על הקול של מונטיין. ולבצע המנון פופ קצבי".

כל המשלחות המתמודדות באירוויזיון צילמו במהלך חודש מרץ הקלטות גיבוי למקרה שהן לא תוכלנה להגיע לרוטרדם ולהשתתף בתחרות. המשלחת האוסטרלית לא תוכל, כאמור, להגיע לרוטרדם בשל מגבלות הקורונה באוסטרליה, ולכן אוסטרליה תמשיך להשתתף בתחרות בעזרת הקלטת הגיבוי שצולמה מראש

רגע לפני החזרות דורג השיר האוסטרלי במקום 26 בטבלאות ההימורים לקראת אירוויזיון 2021.
מונטיין (Montaigne) – מי זו?

המוסיקאית ג'סיקה אליסה סרו (Jessica Alyssa Cerro), בת ה- 24, מכונה Montaigne. היא זמרת ויוצרת אינדי-פופ אשר החלה להופיע ב- 2014. ב- 2016 אלבומה הגיע למקום ה- 4 במצעד האלבומים של אוסטרליה ואף זכתה בתגלית השנה. היא הוציאה עד כה 2 אלבומים וכעשרה שירים שלא זכו להצלחה גדולה באוסטרליה.

מונטיין נבחרה לייצג את אוסטרליה באירוויזיון 2020 עם השיר "Don't Break Me" לאחר שזכתה בקדם אירוויזיון המקומי, אך חלומה לא יצא עד כה לפועל בשל ביטול התחרות עם התפרצות מגפת הקורונה.

מונטיין הוכרזה כנציגת אוסטרליה לאירוויזיון 2021 כבר בחודש אפריל לאחר שהשתתפותה באירוויזיון 2020 בוטלה בשל מגפת הקורונה.

השנה תהיה ההשתתפות השישית של אוסטרליה באירוויזיון כאשר המקום הגבוה ביותר אליו הגיעה עד היום הוא המקום השני עם השיר "Sound Of Silence" בביצוע של הזמרת הגדולה Dami Im. בכל 5 שנות השתתפותה באירוויזיון הצליחה אוסטרליה להעפיל לגמר.
הרשמו לקבלת מייל על כתבות חמות מהאתר

    רוצים להישאר מעודכנים? רוצים לקבל את כל חדשות האירוויזיון ישירות לטלפון הנייד ברגע פרסומם? לחצו על הפעמון הכחול המופיע בצד ימין למטה – וכל פעם שתצא ידיעה חדשה הקשורה לאירוויזיון – אתם תיהיו הראשונים לדעת!